Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

PilotOn - intrebari frecvente si feedback


Cristi GPS

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 238
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • Members

Domnul Cristi sunt detinatorul unui GPS Pilot on sunt foarte multumit de el dar am o intrebare,in momentul cind vreau sa accesez muzica,filme,programe tv, cu toate ca are platita licenta asa cum ma anunta pe screen nu pot accesa,puteti sa-mi dati un raspuns

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • Members

Buna seara...mi-a ajuns si mie de cateva zile acest gps si pot spune ca momentan sunt multumit de el, sper ca si pe viitor sa nu am probleme cu el.

O intrebare as avea si eu...am observat ca pe gps sunt instalate 2 programe....care e diferenta intre ele ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

Salutare colegi, as dori un sfat din partea voastra,

Am intentia de a lua un gps mai nou dar sunt cam nehotarat, nu stiu ce sa aleg, un Pilot One de 7" cu 256 ram, sau sa iau un Tab 3 de la Samsung tot de 7" cu procesorul de 1,2 ghz si 1giga ram, si Igo Primo2 instalat, Imi puteti da o sugestie ?

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Comerciant

Pentru a decongestiona pagina de anunturi mutam aici toate intrebarile legate de aparatele GPS PilotOn.

De asemenea piuteti urmari si pe pagina noastra de Facebook GPS PilotOn concursurile, promotiile si parerile celor care utilizeaza aceste aparate in toata Europa!

Va multumim pentru amabilitate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.