Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Members

Am fost contactat de aceasta firma cu privire la angajare, iar conditiile si oferta lor pare destul de promitatoare, numai ca nu stiu nimic despre aceasta firma, numai cateva informatii de pe net, dar prea putine...daca are vreun coleg informatii depre aceasta firma, l-as ruga sa le impartaseasca si cu mine, ca sa stiu in ce ma bag :D

Multumesc!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • Members

salut ma bucur sa aud despre bamvermer nimeni din cei angajati acolo nu o sa va dea informatii din interior deoarece au o clauza an contractul de munca care le interzice acest lucru an caz contrar trebuie sa plateasca penalizari catre firma eu sant un fericit am avut contract de munca pe perioada determinata pana pe 30 septembrie am dus acest contract pana la capat au fost num ai 2 luni am m ai lucrat si 4 zile din octombrie pe care le am cerut banii nedorind sa ma m ai antorc anapoi domnisoara andrea care se ocupa de recrutari pe romania a mi spune mi e ca trebuie sa mi bag preaviz sa m ai stau 15 zile la munca si apoi sa plec si am antrebat o cum asta daca contractul meu a expirat mi a zis bine atunci sa ti semnezi demisia si i ar am antrebat o ce demisie din moment ce contractu meu a expirat i ar altul nu am m ai semnat e mult de povestit tineti aproape luni astept raspuns de la ei daca m ai

ami vireaza banii s au nu d ar pana la urma ma lipsesc si de iei si o sa va dau toate datele din interior nu din exterior cum vi le da domnisoara andrea ca si cum acolo curge num ai lapte si miere LA POMUL LAUDAT SA NU TE DUCI CU SACUL o sa revin stati pe aproape.sant anregistrat pe forum cu numele meu personal deci ce scriu ami si asum nu scriu doar asa.sa ma aflu an treaba..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Prietene, in primul rand , mai ai putin de lucru la lb. romana . In al-2-lea rand ai grija cand pleci data viitoare din rampa sa iei si usa. :))

P.s : nimeni din conducerea " B.A.M Vermeer " nu interzice accesarea acestui site si nici exprimarea unei pareri . Sanatace , colegu !

And .. Philips logistics formeaza soferi in caz ca /sigur/ ai nevoie ! :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

alo viteazule care este numele tau, s- au lucrezi sub anonimat eliminat tu ai fost la philip moris de vorbesti s- au vorbesti din auzite, vreau sa -ti stiu numele tau complet, vrei sa te duelezi cu mine , nimeni nu a scris despre aceasta firma pana acum desi lucrati de 4 ani acolo santeti sclavi cu acte de polonia toate drepturile voastre in paranteza sunt pe polonia, pe romania nu aveti nimic , 0 va complaceti in mocirla de la bamvermer unde este turnul babel LITUANIENI POLONEZI ROMANI etc unde va inchiriaza ca pe ultimii sclavi la ce firmee vor ei de cate ori vor si tot asa schimbati si camioanele halal romani fara pic de mandrie si demnitate , o sa scriu pas cu pas tot ce am trait la bamvermer si apoi voi o sa judecati singuri daca merita sa mergeti sa mergeti la aceasta firma s- au nu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

În legătură cu firma Bam Vermeer vă pot spune ca șoferii sunt de vină,a fost un loc de muncă la care se plătea bine,sau schimbat multe de când șoferi care au probleme financiare acasă au venit sa lucreze in BAM Vermeer și li sa părut ca e prea bine,au acceptat anumite lucruri care nu trebuia.In 5 luni sa ajuns de la 6 șoferi la 50,și aceasta a venit și cu schimbări:sistem de lucru,program de condus,sistem de salarizare,e.t.c. Șoferii care au venit sa lucreze în Bam Vermeer au schimbat tot,nu firma,și ca atare își merita soarta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • Members

..FIRMA BAM VERMER.Mai Traiestee,,,,,Sau mai bine zis..Agentia..Bam Vermer..cu punct de lucru in Olanda...dar inregistrata in POLONIA...si ma refer la cei care inca m -ai lucreaza acolo...si nu s -au desteptat....Representanta noastra pe Romania...era o duduie Andreea,,,Expulzata..de la Baro trans...deoarece nu a facut fata stresului...de acolo..si si a gasit de munca aici..prin intermediul..prietenului...ei expulzat de la Baro trans si apoi ajuns la TROTA Cluj..?????

Editat de cico_3504
ortografie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.