Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

COM DIVERS JAPCA PE FATA


goanga.2009

Postări Recomandate

  • Members

CINE VREA SA MEARGA LA COM DIVERS VA SFATUIESC COLEGII SA NU FACETI PROSTIA SA MERGETI ACOLO,vA PUNE SA SEMNATI UN CONTRACT DE 100 DE MILIOANE BANI VECHI SI DACA PLECATI IN TIMP DE 2 ANI TREBUIE SA PLATITI ACESTI BANI.NU CRED CA II COMVINE NIMANUI SA IA 1200-1300 DE RONI PE LUNA CA NUMAI ATIT VA RAMINE DUPA CE VA FACE DECONTUL ,VA PUNE SA PLATITI LA GREU MOTORINA  VA DA CONSUM DE 21.5%CU 0,5 PE TONA SI NU VA INCADRATI TREBUIE SA VENITI CU MOTORINA DE ACASA,TREBUIE SA SUPORTATI  ACEASTA UMILINTA  2 ANI CACI DACA VRETI SA PLECATI VA MAI IA  2000 SI CEVA DE  EURO.aSTA CA SA STITI VOI FACETI CE DORITI SI EU DACA GASEAM CEVA SCRIS PE  NET DESPRE EI NU MAI MERGEAM ACOLO.

 

 

 

    Fara caps lock!   Data viitoare postul tau va fi sters daca mai folosesti caps lock!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Urat...se pare ca si ComDiversul s-a dat dupa Lazar......sunt frati nu?

Mersi  ca mi-ai spus ca su eu sunt in cutare de angajare pe tir...de preferat echipaj dar sa vad ce gasesc !

Editat de cico_3504
cuvinte prescurtate
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.