Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

intrebare catre isctr


dragos1987

Postări Recomandate

  • Members

salut!!!am inteles ca foile de concediu nu se mai iau in considerare eu am venit de pe comunitate acum o luna si ceva si acum trebuie sa plec inapoi

eu inainte plecam cu foaie de concediu pe ultima luna pauza de 9 ore si dai sa mearga acum cum trebuie sa procedez?

am inteles ca trebuie sa desenez pe spate 28 de diagrame pe pat si sa plec cu ele dar eu unu nu cred ca pot sa plec asa cum sa arat eu diagramele alea la ungur ca el zice DOMNU LA TINE MARE PROBLEMA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

Din 2 martie, în trafic, nu se mai cer certificate de atestare a activității pentru perioadele în care n-ai fost la camion. Până la noi reglementări se folosesc înregistrările manuale. Deci da, tu vei avea cardul sau diagramele până în 2 martie și ulterior înregistrări manuale.

Arată-i art. 34 din Reg. U.E. 165/2014 la ungur și spune-i că suni la 112 pentru abuz, deși mă îndoiesc că va încerca ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

eu acum am facut o luna si ceva de cand sunt acasa

care este problema daca eu inainte de a pleca inapoi pe comunitate trec pe la firma si imi iau foaie de concediu??primesc amenda pentru asa ceva

s-au dat pana acum amenzi pentru asa ceva?

 

 

 

 

fii atent la scriere...vei pierde comentariile

Editat de cico_3504
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.