Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Members

Colegu da de curind am facut oescapada la ei jale!!la cluj ti se promite una la zara e alta de mentionat am fost in echipaj cu sotia ;in mare ajungi la baza la zaragoza 1;te uita in aeroport,,,ajungi daca te descurci si cum te descurci,,2;ai ajuns te preia a doua zi o doamna cristina sau virginia care iti promite ca te ajuta in ori ce probleme ai avea dar cind ai o nelamurire si suni niciodata nu are timp de tine iti arunca in brate echipamentu si pe la orele 15ai cursa dupa ce aproape nu ai inteles nimic asta e si scopu.3;de mers se merge cam 70% pe nationale si esti platit la km ar mai fi de spus dar intru la condus daca aveti intrebari le astept

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

multumesc mult,marius80, ai mentionat niste lucruri esentiale de un real folos chiar nu suna frumos ce aud despre ei, nu mai merg la ei , nu sunt incepator si am mai avut experiente urate si nu mai vreau sa le repet...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salutare colegilor ma bucur ca am reusit sa va dati seama ca o asemenea firma nu merita sa-si mai bata joc de noi care plecam de acas pentru ca nevoia ne impinge sa o facem.ma intrebai de bani colegule,nu stiu cit de seriosi sunt cu bani,noua ar trebui sa ne intre in 15,iunie bani asa ca ramine de vazut.dar si la bani te platesc la km si nu cei de pe bordul masini ci dupa cea ce le iasa lor dupa curse traseu si programul lor invechit,de ex la o cursa zarag dijon mie mi-au iesit 1060 km si lor lea iesit 1020 km deci 40 km din start furati,deci decizia este a voastra daca se merita.salutari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Spaniolii ii platesc si pe ai lor la km. Insa au nomina(1000-1200€) si restul la km, min 9-10centi pe km. La 10.000 km ai 2000€ asigurati, dar asta doar cu contracte de spania.

Editat de sorinelil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...
  • Members

Salut colegii ,eu lucrez la ei ,fac aproape 2 ani acuma in August,e adevarat platesc mai putin dar corect ,banii la timp,au schimbat dispecerul este o fata super de treaba iar tipa care face angajarile e super ok adica toate problemele ti le rezolva ..sau cel putin iti da solutii ,eu sunt multumit de tot ,va repet pentru cei care doresc sa munceasca sa faca ceva km li se urca salariu eu sunt multumit.

Drumuri bune tuturor

 

 

Editat de cico_3504
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.