Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Amenda ungaria..cum o pot plati ?


Postări Recomandate

  • Members

Buna seara! Am si eu o intrebare: is-a intamplat cuiva sa ia o amenda (pentru depasirea programului de condus zilnic) in ungaria si sa i se spuna ca se poate plati doar in ungaria? Deci chiar daca am un iban unde sa pun banii trebuie oricum sa merg in ungaria la banca respectiva? Multumesc!

 

nu are nimic dea face cu plata la km...asa ca a fost mutat separat..pe viitor citeste titlul..nu arunca doar o intrebare ca sa fie acolo

Editat de cico_3504
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

nu,nu ai facut o crima dupa cum te -ai exprimat..ai pus o intrebare si doresti un raspuns util de la colegii nostri..eu iti scrisesem ca este bine ca atunci cind postezi un comentariu sa citesti si titlul lui...sa vezi daca se incadreaza in tema..nu poti intra la un magazin de piine si cumpara un televizor...cam asa vine si intrebarea ta cu subiectul plata la km...sper ca acum sa intelegi despre ce este vorba..oriunde trebuie sa discuti la tema data...si in viata reala si pe net...uitate la rubrica ajutor ca avem explicatii pentru orice nelamurire...

faptul ca nu am eliminat comentariul offtopic si am facut un subiect separat pentru a te ajuta a trecut neobservat ..>:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.