Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Intilnire pe 3 februarie locatia Sacele BV


cico_3504

Postări Recomandate

  • Moderators

Salut si ''La multi ani'' in noul an...

Spre sfirsitul anului trecut se purta o discutie pe cafenea daca am putea cumva sa ne intilnim din membrii forumului in vreo locatie din tara...Cine poate bineinteles...Colegul DanBV a propus data de 3 februarie in orasul Sacele..na..ca eu ii ziceam inca comuna...linga Brasov...Eu unul sunt de acord si as putea sa ma prezint...O sa il rog sa confirme data si locatia ca sa fie ok totul..Acum...cine poate..si doreste bineinteles...unu..doi...10..citi om fi..vedem noi..macar sa ne vedem si la fata..nu numai virtual...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

La multi ani..Daca ati folosi aplicatia Zello altfel ar sta lucrurile..Exista canalul zello Soferii.ro oficial..Acolo putem discuta live..Multi dintre noi ne am intalnit deja prin lume dupa ce am conversat pe zello..Un an bun tuturor..Si Pace 9.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

tinind cont ca unii dintre noi nu au net tot timpul..nu ne putem indrepta spre acea aplicatie...consider ca aici pe forum e destul de bine sa discutam..Dan nea spus ca e disponibil si pe 3...si pe 4 februarie...daca considerati ziua de simbata 4 februarie mai buna nui bai..voi o hotariti,,eu personal pot in ambele zile veni acolo..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Salut , ce ziceti de luna aprilie , fiind si pastele pe 16 , ar fi mai multa lume pe acasa , ... o saptamana dupa ar merge ... 

Atunci as fi si eu prin zona , desi ,, undercover ,, ca sunt destui patroni care ma cauta sa imi ureze de bine :P 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

Mario putem organiza o alta intilnire...oricum nu vor veni multi..dar sper ca incet ..incet..sa reusim sa ne stringem mai multi... cred ca merge facut un alt subiect cu intilnirea din aprilie..sa nu ne incurcam..si cine poate acum..vine acum..cine poate atunci...vine atunci..sau si acum ..si atunci,..:angel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

pai in prima faza cred ca e destul sa ne vedem ''face to face''..o sa il intreb si pe Dan sa vedem ce parere are..dar pentru mine era o idee de ''petrecere cimpeneasca''....mult mai organizat ar fi ideea mea veche..utopica..dar cine stie..un festival al nostru organizat la inceputul lunii mai..in prima duminica sa zicem..intro locatie unde se poate veni si cu cortul si unde se poate sta si la pensiuni prin zona...gen pajistea de linga Cheia dinspre Ploiesti....gen Truckfest..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • Moderators

Intilnirea a avut loc..pe data de 4 februarie...din pacate nu au participat decit 2 membri ai stafului...poate va exista o alta data si atunci vor putea veni mai multi..Multumesc inca odata colegului Dan pentru ospitalitate si primire...:clap:...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.