Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Sofer profesionist cu experienta pe comunitate din anul 2000, caut firma serioasa pentru angajare.


Postări Recomandate

  • Members
La 13/03/2017 la 12:57, gabriel112 a spus:

BUNA ,

unde anume vrei sa lucrezi sau mai bine zis vrei cu contract de Romania ?

Eu pot sa iti dau contact de la o firma din spania dar face contract pe Romania lucreaza pe Comunitate

Mersi Gabriel! Fi amabil trimite datele de contact, am sa sun sa vad ce si cum. Mersi, sper sa nu vorbim despre TROTA.

evita scrierea tip chat...

Editat de cico_3504
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Buna seara,

daca lucrezi din 2000 in Europa inseamna ca ai trecut din 2000 - 2007 sigur si pela vama Regensburg, Spedition Schuster, Carnete TIR, etc, etc.

Asta doar ca o mica paranteza  daca veni vorba de " o firma serioasa" ...., dar nu vreau eu sa ma caracterizez pe mine insumi, las pe altii care ma cunosc s-o faca.

Eu am nevoie din 10.04.2017 de un profesionist aici la mine in Regensburg cu angajare in Germania, salar bun si bani de copii daca ai copii.

Program de lucru la alegere : ori 365 de zile cu concediu 22 zile / an, ori modelul 6 saptamini cu 2-3 libere si transport gratuit dela / Pina la Sebes Alba si bineinteles ca si cazarea aici este gratuita.

Restul te rog sa-l discutam // scriem doar in particular. Aici poti sa ma contactezi : peter.schuster60(arond)gmx.de sau 0049 1523 456 19 14.

O seara faina sa ai.

Peter Schuster

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Buna ziua,

Nu, nu este Trota este Carreras(Cartranslog firma de Romania) si este in Zaragoza ,asta este mailul ca sa poti conatcta persoana care se ocupa de Cartranslog: gabriela.gava@grupocarreras.com, pot sa iti spun ca se  trateaza foarte bine soferii la fel si are foarte bune conditii de munca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Buna Ziua

Daca doriti sa va angajati puteti sa ma contactati la adresa de email johnydogar@yahoo.com pentru mai multe detalii

Se lucreaza pe comunitate Spania-Germania majoritatea curselor

Salar fix fara limita de km,si respectarea  stricta a timpilor de condus

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.