Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Sofer profesionist BCE , 21 ani experienta !


Postări Recomandate

  • Members

SOFER PROFESIONIST Sofer profesionist, experienta 20 ani, acte si avize medicale la zi, acte spania, vorbitor de limba spaniola, italiana, engleza, categorii b, c, e. caut loc de munca pe camion frigo , pauzele 24-45 acasa , sau platite in cazul stationarii pe parcari( extra 100 euro/weekend ) , minim de nomina 2500 euro. 0725331672. curriculum-vitae posesor permis de conducere categoria b din anul 1998. ce din 1998. experienta in transport international de marfuri 20 ani. am lucrat pe auto transport marfa cu temperatura controlata si auto platforma transport agabaritic( cel mai mare proiect fiind de : 43m/lungime si 8m/ latime, 7, 5m/ inaltime) cunosc foarte bine sistemul de transport express, eliminat  curse efectuate in comunitate tranzitind austria, germania, franta, belgia, cehia, polonia, slovenia, olanda, anglia, scotia, irlanda, spania, portugalia, italia inclusiv sicilia, croatia, grecia, bulgaria, danemarca, suedia, finlanda, norvegia, luxemburg, slovacia, elvetia. studii 12 clase cu diploma . ( liceul pe profil auto ). am experienta pe auto 3, 5 to cutie hidramata, manuala pe duba izoterma sau frigorifica cu temperatura controlata dar si prelata. cunosc mecanica auto(de profesie sunt mecanic auto). ma pot deplasa in orice locatie unde este disponibila angajarea. intocmesc documentelor de transport (cmr, ordin deplasare, foaie de parcurs, aviz de insotire marfa). utilizez gpsul atit pe adresa cat si pe coordonate. circul si pe drumuri nationale cum ar fi franta, spania, grecia pentru evitarea autostrazilor (aviz pentru firmele care nu doresc a se circula pe autostrazi evitand taxele , v-or trebui sa contribuie numerar la imbunatatirea salariala). vorbesc limba italiana, spaniola bine si engleza. cunosc statiile de alimentare motorina cu pret bun comparativ cu cel din autostrazi. experienta in transport tip expres cu distante lungi si timp de tranzit mic. rezistent la stres si oboseala. sunt o persoana comunicativa si ordonata. nu sunt consumator de bauturi alcolice. am experienta in condus atat pe timp de zi cat si pe timp de noapte. sofez foarte prudent in conditii de vreme nefavorabila. devizul meu este respectul si corectitudinea si cer acelasi lucru si din partea angajatorului. sunt interesat de transport extern tur-retur, extern orice destinatie in europa contactati-ma pe numarul 0040725331672 , doar cei ce vor un sofer foarte bun !!!!!!!!!! .... Oferi banii de mai sus.. ok, suna! Nu oferi... mai cauta...!

Editat de cico_3504
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Bună ziua. Îmi permiteți să mă așez lângă dumneavoastră ? Zilnic, am mai multe interviuri decât un star de cinema... Mă încăpățânez sa refuz in continuare folosirea mijloacelor de manipulare a tahografului ( inclusiv la încărcare/descărcare ), plata la km sau bani de biserică. Dacă nu ar fi șoferi care acceptă asemenea condiții, probabil că mi-aș găsi mai ușor și eu ceva de muncă...

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.