Sari la conținut
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
blondul

Sofer CE cu experienta de 7 ani , vorbitor de germana caut de munca

Recommended Posts

Salut am experiența de 7 ani pe Europa , vorbesc bine limba germana caut de munca pe relația Germania - Suedia / Germania - Italia / Germania - Benelux . Aștept oferte cu toate detaliile incluse la nr +40767402206 sau +491625200985 (aici si whats app) . Vreau sa lucrez doar la prog cu respectarea timpilor regulamentari si max 5 zile pe saptamana (pot avea si pauza de 45 h si in timpul saptamanii) Multumesc !

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Omul spune că e dispus să lucreze maxim 5 zile pe săptămână și că repausul săptămânal poate fi și în cursul săptămânii. Ca să înțelegi și tu @sashatulcea omul vrea să lucreze continuu, după modelul: 5 zile (calendaristice) muncă, urmate de 2 zile (tot calendaristice) de repaus săptămânal, apoi iar 5 zile muncă și 2 repaus... și tot așa. Evident că timp de câteva săptămâni, zilele de muncă și repaus nu vor coincide în oricare două săptămâni consecutive (nu stau să calculez acum la câte săptămâni se repetă ciclul).

Sistemul ăsta de muncă se poate aplica la cursele fixe.

Partajează acest post

Link spre post

Cristi amice am inteles problema era la exprimare ,acum ceva timp(ani)la o chestie de genul acesta te trezeai ca stai pe bara vreo saptamana,in rest succes.

Daca il prindeai pe Mario te trimitea sa face cerere(formularul X1) cu care sa te prezinti la ISCTR in care trebuie clar specificat ca nu esti demn de a purta asa ceva la tine chiar si in timpul liber.

Partajează acest post

Link spre post

Și cam ce ai vrut să spui de ai scris că dacă face repausul în timpul săptămânii rămân doar 3 zile (se subînțelege de muncă)?!? Că nu bate oricum cu ce ți-am explicat eu, oricât de aiurea te-ai exprimat tu. Nu... tu ai avut altceva în cap și acum o dai cotită...

Glumețule...

Partajează acest post

Link spre post

Va salut ! nu va certati pe postarea mea , vreau sa lucrez max 5 zile  pe saptamana ! daca lucrezi de exemplu in Germana de miercuri pana duminica pe frig iti creste salariul cu 400 E ca ti plaeste separat pt sambata si duminica ! asta am vrut sa zic !

Editat de blondul

Partajează acest post

Link spre post

Doresc chiar si curse tur- retur de  max 2 saptamani cu plecare din zonele , PITESTI / RM VALCEA / SLATINA / CRAIOVA !  Astept ofertele pe sms la +40767402206 sau +491625200985 (aici si whats app )

Partajează acest post

Link spre post
La ‎16‎.‎01‎.‎2018 la 21:38, blondul a spus:

Salut am experiența de 7 ani pe Europa , vorbesc bine limba germana caut de munca pe relația Germania - Suedia / Germania - Italia / Germania - Benelux . Aștept oferte cu toate detaliile incluse la nr +40767402206 sau +491625200985 (aici si whats app) . Vreau sa lucrez doar la prog cu respectarea timpilor regulamentari si max 5 zile pe saptamana (pot avea si pauza de 45 h si in timpul saptamanii) Multumesc !

ROG sa fie sters acest anunt multumesc

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Important Information

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.