Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • 2 years later...
  • Members

ceva referinte despre firma Euro Trucking din Burgas Bulgaria ?
au reprezentant/birou in Sibiu

a lucrat sau lucreaza cu ei cineva ?

au o oferta in care iti platesc tot si iti dau o suma fixa lunara intr-o limita de km, si apoi niste bonusuri daca se depasesc intervale de km facuti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

pana la urma am renuntat colaborarea cu ei...

dupa ce am dat toate actele si am primit contract de semnat... deja cand am inceput sa punem intrebari despre unele capitole si unele detalii.. deja nu mai raspunde nimeni de 2 zile nici la telefoane nici la email-uri...

clara treaba, oricum suna prea bine din prima, sa plateasca motorina, autostrazi si sa-ti dea si bani multi :D

daca puneam pe hartie toate costurile, ei ar fi trebuit sa ceara minim 1.30 euro pe km de la clientii lor... ca sa plateasca toate si sa faca si profit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members

am ramas cu gura cascata... n-au mai dat niciun semn dupa ce mi-au dat contractul pe email, si i-am intrebat niste aspecte si puncte...

n-am mai vazut asa ceva niciodata... sa nu-ti mai raspunda la telefoane sau mail-uri cand ceri clarificari inainte sa semnezi un contract :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.