Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

DVSA fosta Vosa si Tricolorul


Postări Recomandate

  • Members

Buna ziua colegii. Am fost oprit in cursul saptamanii trecute pe A1 in UK . Controlat la sange , chiar mai bine, si dupa toate controalele posibile , negasind alte  nereguli, ce credeti ca l-a deranjat pe domnul de DVSA? Tricolorul  Romaniei de dimensiunile 5cm x 20 cm situat pe centrul parbrizului dar in partea de jos . Motivatia ,,e un stick-er prea mare pentru parbriz,,  , crede el  ca l-a salvat de tot rassismul care a inceput sa cuprinda aceasta tara mizera

Editat de Neluspritz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

Posibil sa fi dat tu de unul mai rasist..totusi..daca te-a oprit inseamna ca le-a atras atentia ceva..nu prea opresc ei aiurea camioanele..Intradevar..controlul e mai minutios..Ei au o alta gindire..de aceea se si penalizeaza conducerea primejdioasa de exemplu..ciudat pentru noi...dar nu pentru ei.....Cit despre steag....iti dau un alt exemplu..britanic si-a pus steagul in fata casei...ia venit somatie sa il dea jos..asa ca ..depinde de zona..de vecini..etc..Cit despre ''tara mizera''...pffff...In tara asta mizera au venit toti dupa colapsul europei..dar fiecare cu opinia lui..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Acesta este punctul meu de vedere , dupa ce am vazut cateva orase din UK si cateva parcari unde putem spune ca intr-adevar strainii au facut mizerie. Dar despre prelatele taiate in parcari cu plata , si despre englezii care parcheaza pe mijlocul parcari sau de vestitele furturi din rezervoarele camioanelor ce spuneti? E adevarat , nu toti sunt asa , dar parca sunt mai multi decat in alte tari. Cat despre colapsul europei....nu stiu ce sa zic . Eu zic ca ei vor fi in colaps si mai mare dupa ce rand pe rand colegii de la mai multe firme incep sa refuze cursele de UK din cauza celor descrise mai sus. Aceasta este pur opinia mea si nu vreau sa influentez pe nimeni , dar rog colegii care au avut intamplari neplacute sa le spuna , sa putem sti de ce sa ne ferim. O zi buna tuturor colegilor, drumuri bune si Doamne-Ajuta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

E binevenita opinia ta sau a altor colegi..tot asa iti spusesem si eu opinia mea ...Azi asteptind ne-am strins mai multi colegi...m-am apucat sa le spun patania ta...ca ai fost controlat si au vazut in parbriz steagul...deja raspunsul lor a fost cel stiut...nici nu am apucat sa termin..au un alt fel de gindire..nu avem ce le face...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.