Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Achizitie cap tractor


Postări Recomandate

  • Members

Salutare si bine v-am gasit.

As dori ca din toamna acestui an sa achizitionez un cap tractor buget maxim 17.500 pentru curse externe si as avea nevoie de niste pareri despre unul bun si niste argumente in detrimentul celorlalte.Am tot cautat pe forum dar nu am gasit nimic recent(poate nu am cautat bine).M-ar interesa ceva euro 5, automat nu mai mult de 700.000km (sper ca pretentiile sa nu fie prea mari pentru bugetul meu).As vrea ca pe el sa angajez un sofer si m-am gandit ca nici eu nu as vrea sa lucrez pe un cotet de masina asa ca mi-as dori ceva mai bunicel plus de asta evident pentru binele buzunarului.Stiu ca pana la urma este ca o loterie cu camioanele SH dar totusi mi-as dori sa nu incep cu stangul.M-am uitat doar pe site`ul celor de la Bastrucks pana acum asa ca daca mai stiti alte parcuri,dealeri,site`uri v-as fi recunoscator.

Va multumesc.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.