Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Trans4you sau Scanialogistic


Postări Recomandate

  • Members

Pentru cine nu stie!!!

Trans4you este firma din Suedia,Scanialogistic este firma din Romania,diferenta intre cele doua este ca prima face contract de munca pe Suedia,cealalta pe Romania.

Aceste doua firme sunt ,,conectate,, la aceeasi persoana,adica Alexandru.

Problema este,cel putin pentru mine,ca nu am fost platit pentru munca prestata,fiind angajat la Scanialogistic.

Nu am gasit nimic referitor la aceste doua firme,asa ca fiti atenti pe viitor,am vazut are in continuare  anunt pentru angajari pe un site de profil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • Members

scuze,cico,daca raspund tarziu sau daca nu dau prea multe amanunte.

nu sunt importante detaliile intr o situatie,se poate devia de la discutie.

am lasat un mesaj aici pentru avantajul celorlarti colegi ai mei care au nevoie de o informatie despre aceasta fima,nu doresc sa am un avantaj de pe urma acestei postari.

important,cat am lucrat trebuie sa fiu platit.nu au existat reclamatii ulterioare,radare venite dupa plecarea mea,nu exista motive sa nu fiu platit.

oricare ar fi conditiile de lucru pe care le ofera o firma,avanntaje sau dezavantaje,totul se reduce la bani.

daca nu dai bani angajatului e cel mai grav.

nu am lucrat prea mult la aceasta firma deci nuam de primit prea multi bani,dar sunt bani!!!

dupa multe insistente,mi a platit cam o treime din suma pe care mi o datoreaza.

mai insist si pentru restul de bani.

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

nu e o problema ca raspunzi mai tirziu..fiecare intra cind poate...te rugasem deoarece si tu ai fost in situatia in care ai fi dorit informatii despre o firma dar nu gaseai...[dupa cum spuneai si tu..] asa credeam eu daca tot ''pusesesi'' postarea referitoare la ei si stiai cum stau lucrurile efectiv acolo..in fine...succes in rezolvarea problemei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...
  • Members

am fost eu angajat la ei. trag pentru ewals si alte companii, fac majoritatea porturile, e bataie de cap multa  munca , schimbi de remorci ,poti sa schimbi si 4 remorci pe zi , pune presiune pe tine sa ajungi mereu la timp, dai peste program , nu iti da banii , masinile sunt vechi , nu se merita . in nici un caz. patronul este unu alex din cluj mare atentie face favoritisme , intre ardeleni si ceilalti . nici macar nu se merita 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.