Sari la conținut
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Recommended Posts

La 16.08.2018 la 20:36, cico_3504 a spus:

rasfoieste putin forumul..vei gasi deja discutii despre tema asta...momentan il las si verific ulterior,

Pai da da topicul acela e din 2011 nu e cam vechi ? 

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De evitat firma de transport pe comunitate....Dumitru-Kleintransporte.Herrgottwiesgasse 245.A-8055 Graz.Osterreich......si  TOP EXPRESS KURIER D.C.S.R.L Jud.Caras-Severin.Sat Sadova veche.Com.Slatina-Timis cod postal 327363,Sadova Veche 124.Patronul acestei firme...Dumitru Cristian/Dumitru Krystian...,,,,numele sub care are anunturile de angajare soferi transport 3,5 t comunitate.TELEFOANE..00436767925905/0040752224463.Este un excroc care angajeaza nonstop soferi,nu inregistreaza contractele de munca,nu faciliteaza obtinerea actelor de inregistrare a celor care lucreaza si locuiesc la domiciile care le poseda nu plateste.Metoda este simpla....cine pleaca acasa in libere,nu se mai intoarce pentru ,ca i se invoca diferite motive.Motivul real este neplata salariului,nici un sofer nu are banii primiti la zi,motiv pentru care este foarte usor sa fie inselati.Acest excroc face acest lucru de foarte mult timp si inca nu a fost prins si oprit.Exista martori nenumarati si dovezi impotriva acestui excroc.

Editat de cico_3504

Partajează acest post

Link spre post

Intrebare..din curiozitate...acesti martori enumarati de ce nu au luat dovezile ..nu s-au unit si nu l-au dat in judecata pe litigiu de munca..?? sigur isi recuperau sumele de bani restante zic eu...sau mai concret...Tu..esti in aceiasi situatie cred...ai inteprins ceva..??

Partajează acest post

Link spre post

Ceilalti....nu s-au unit. Asa suntem noi... unii dintre noi. Ne plangem si nimic. Acum incerc eu sa ii unesc.Si eu sunt in aceeasi situatie bineinteles. Intr-un fel sau in altul tot o sa o scot la capat si daca trebuie sa cheltui mai mult decat restul neprimit. Macar voi sti ca nu va mai face si altora, acelasi lucru. 

Partajează acest post

Link spre post

deschide  un topic separat la rubrica ''discutii despre oferte si  firmele de transport''...pune titlul cu numele firmei apoi in comentariu explica situatia daca vrei...asa putem discuta concret despre aceasta firma sau despre reprezentantul ei,..succes

Partajează acest post

Link spre post

De evitat... Sc tivadel cris trans sediu firmei in sighetu-marmatiei. Niste micinosi ordinari, camioane vaii și amar, dupa ce le faci bine nu stiu cum sa ieie pielea de pe tine 

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Important Information

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.