Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Placuta in parbriz cu soferii.ro


Doriti sa sprijiniti popularizarea site-ului si asociatiei punand in parbriz placuta cu soferii.ro?  

576 membri au votat

  1. 1. Doriti sa sprijiniti popularizarea site-ului si asociatiei punand in parbriz placuta cu soferii.ro?

    • E gratis?
      35
    • Da
      601
    • Nu
      11
    • Ma mai gandesc
      12
    • Cat dati?
      3


Postări Recomandate

  • VIP

Ii mai bine cu placute,cand te muti pe alta masina (cazul celor care lucra pe comunitate si schimba masinile)il iei cu tine,cu autocolandul il lipesti si ramane acolo,iar la urmatoarea tura trebe sa lipesti altul,mai ales daca lucrezi la o firma unde schimbi remorca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Comerciant

Da, Augustin are dreptate. Dar si tablita in parbriz e ok, atunci cand esti parcat cu fata la culoarul de acces o vad si cei care trec prin fata camionului. Eu, cred ca ambele au efect bun, cu atat mai mult daca ai si cateva autocolante in plus, asta asa... pentru doritori. In cate locuri nu se pot pune autocolantele, mai ales cele frumoase.

www.truck-shop.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Adevarul este ca, da, impactul si timpul de vizionare este mult mai mare cu placuta pusa in spatele masinii (remorcii).

Deasemenea recomand celor ce vor sa-si faca placute, colante singuri, sa foloseasca doar titulatura "soferii.ro" si nu adresa cu www in fata, parerea mea personala este ca in general nu mai foloseste cea din fata, toata lumea stie ca e o adresa "world wide web", in plus impactul este mult mai puternic doar cu cuvantul soferii. Va rog sa folositi litere mici, cu evidentierea celor 2 de -i- cu punctul deasupra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

daca v-ati  gandit deja la un format, vreau si eu doua placute contra cost evident, nu sunt adeptul mocaciunii cine vrea sa sustina ideea trebuie sa-si permita macar o placuta de identificare si promovare a site-ului, clubului, asociatiei si ce idei v-or mai veni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.