Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Placuta in parbriz cu soferii.ro


Doriti sa sprijiniti popularizarea site-ului si asociatiei punand in parbriz placuta cu soferii.ro?  

576 membri au votat

  1. 1. Doriti sa sprijiniti popularizarea site-ului si asociatiei punand in parbriz placuta cu soferii.ro?

    • E gratis?
      35
    • Da
      601
    • Nu
      11
    • Ma mai gandesc
      12
    • Cat dati?
      3


Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • Administrators
  • VIP

va salut colegi si drumuri bune vreau si eu un set de placute si autocolant cum il pot obtine

Pretul pentru un set (placuta+ autocolant) este de 9 lei (90.000 vechi) la care se vor adauga taxele postale sau de curierat.

In ceea ce priveste taxele postale ele pot fi mici ( aproximativ 3 lei) in cazul in care se plateste in avans coletul si nu mai trebuie ramburs.Pentru cazul in care doriti sa achizitionati, va rog trimiteti mail la leobango@yahoo.com, mesaj privat pe soferii.ro,sms sau telefon ptr cei ce imi stiu nr.,unde sa scrieti ce doriti, cate bucati, adresa de livrare si eventual daca doriti sa platiti in avans.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.