Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

H.ESSERS SRL fosta Centrum-Oradea


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • Members

nu-i mai ridicati in slavi ca nu merita...Alexei..o sa vad comentariile tale peste minim 3 luni..sa vad daca tot parerea asta o ai..

am rugamintea sa postati pe subiect,

mesajele off topic ,inclusiv de acest fel vor fi sterse.

toate cele bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

itrebare pt Adminii!Bai fratilor voi tineti cu URSUL?intreb asa pt mine pt a avea ca informatie.am deus io si alti cativa colegi ca voi ajutati la dezinformare sau la informarea gresita despre H.Essers.MISTER!?

intrebarile pentru admini se adreseaza direct,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

E cineva din Bucuresti care in urma examenului sustinut la Joita pentru Essers pleaca pe data de 6 aug la Oradea ? Eu am fost la rindu mi  selectat si tre sa fiu acolo pe 6 ,ma gindeam ca daca mai exista un coleg sau mai multi, facem transportul mai ieftin pina acolo , pentru detalii nr meu de tel este 0762.416.426 sau 0737.53.92.83. multumesc !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

E cineva din Bucuresti care in urma examenului sustinut la Joita pentru Essers merge la Oradea in data de 6 aug . Si eu tre sa fiu acolo pe data 6 si daca mai e cineva ar fi bine deoarece am putea cumva sa facem transportul mai ieftin pina acolo !Pentru detalii sau contact nr meu este 0762.416.426.sau 0737.53.92.83 multumesc !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Marius,am sunat eu la ei,am dat un interviu scurt prin telefon si am fost poftit pe data de 18 la proba de lucru si cateva intrebari probabil despre limba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

intra pe h.essers romania,contact,essers oradea si spune ca deranjezi pentru un loc de munca,sau pe aici prin paginile astea sunt 2 numere de telefon,eu am vorbit cu un domn Mircea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Baietii care mergeti la Oradea pe 6.08. 2012,  aveti grija ce masini va da sa plecati in cursa. Eu cunosc 2 baieti care au fost acolo s-au angajat, si cand le-a dat masina. Culmea, 2 junghiuri de masini erau disponibile pentru fraierii din Bucuresti. Succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

colegilor!

in prima sambata a lunii se fac recrutari la Piatra Neamt(Combinatul de la Savinesti) iar in ultima sambata a lunii la Joita(langa Bucuresti) unde cei de la Essers au platforma de ceva depozit.

deci se vede ca nu angajeaza numai moldoveni, ci pe toti cei care vor sa munceasca si sa fie profesionisti, am mai spus-o pe acest forum,  lucrez la ei si nu-ti au treaba atata timp cat iti vezi de treaba ta si de condus.

Pe 18.08.2012 se fac recrutari la Bucuresti(Joita).

toate bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

am auzit si eu barfa asta azo in parcare la Oradea. daca masini care nu sunt mai vechi de 4 ani se pot numi niste junghiuri atunci eu ma las de soferie. si cea mai tare ii ca unul dintre cei doi care au plecat acum suna sa vina inapoi. ha ha ha ha

toate bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.