Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Probleme cu moderatorii/administratorii


Postări Recomandate

  • 3 years later...
  • Members

imi pare foarte rau ca trebuie sa scriu dar ma vad nedreptatit si atunci caut un raspuns,nu stiu in ce fel urmariti anunturile,cerintele sau forumul,dar in loc sal sanctionati pe cel care e de vina imi stergeti mie topicul in care doream informatii suplimentare pentru o firma cautam un coleg sa primesc citeva informatii+fata de cele primite de catre mine la un interviu,binenteles ca nu ducem lipsa de"chilotei"tanga care ironizeaza colegi care sunt pe acest forum,am avut o parere si sper sa nu mi-o schimb pentru ca e pacat ca unii dintre cei care se afla pe acest site foarte bun pentru SOFERII PROFESIONISTI si nu pentru toti"mucosii"care nu au nici o legatura cu meseria de SOFER PROFESIONIST,va rog respectuos sa-mi trimite-ti un email cu un numar de telefon sau sa ma contactati dumneavoastra pentru ca e mare pacat ca cineva sa-si bata joc de munca celui care a deschis acest site eu va multumesc si astept un raspuns de la dumneavoastra(nr de tel al meu il trimit prin email daca e nevoie)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Citind si luand in seamana regulamntul forumului , cred ca atat tu cat si vass nu ar trebuii sa ajungeti la ,, intepaturi  ,,  cu atat mai putin la off topic .  am curatat subiectul lasand loc celor care sunt interesati a te ajuta cu informatii . nu sta nimeni sa va urmareasca , nu putem avea un control suta la suta asupra limbajului si comportamentului , de aceea prima forma de incalcare e sanctionata . acum ca va place sa va ,, balacariti ,, pe cafenea e alta treaba ........ banuiesc ca nu erea nici-un administrator sau moderator , si va-ti permis sa ,, bateti ,, campii in voie !!

Recomand ca in loc de a intra in discutii aiurea , a se raporta orice comportament inadegvat ,  si respectarea regulemntului .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Va salut cu respect ! ..

Tin sa va anunt ca astazi mi-a expirat o suspendare de 30 de zile ... pe motiv ca am jignit  pe acest forum !

Contest acum aceasta suspendare si rog moderatorul care m-a suspendat sa dovedeasca jignirea !

Sper sa se schimbe modul dictatorial de a modera acest forum !

Multumesc anticipat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • EX Staff

Va salut cu respect ! ..

Tin sa va anunt ca astazi mi-a expirat o suspendare de 30 de zile ... pe motiv ca am jignit  pe acest forum !

Contest acum aceasta suspendare si rog moderatorul care m-a suspendat sa dovedeasca jignirea !

Sper sa se schimbe modul dictatorial de a modera acest forum !

Multumesc anticipat !

Pe tonul asta o sa incepi o alta perioada de suspendare  !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Va salut cu respect ! ..

Tin sa va anunt ca astazi mi-a expirat o suspendare de 30 de zile ... pe motiv ca am jignit  pe acest forum !

Contest acum aceasta suspendare si rog moderatorul care m-a suspendat sa dovedeasca jignirea !

Sper sa se schimbe modul dictatorial de a modera acest forum !

Multumesc anticipat !

Mihaila Gelu [06.Nov.12- 19:11 ]: Si eu stau la bloc ti tai p...a in loc de porc ... ceva patroni cu pofta de sorici ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Buna dimineata,

Corect, la obiect si frumos raspunsul d-nului Calin, ar fi putut si VT880 sa faca la fel.

Am citit de 3 ori rugamintea lui Mihaila Gelu si nu-si avea rostul genul acela de raspuns din partea unui administrator, in acea solicitare chiar nu era nimic care sa conduca la acel raspuns si ...are legatura cu topicul.

Toate cele bune si astfel de iesiri chiar nu isi au locul aici, drept dovada si-a cerut scuze.

Cu stima,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

@nirolf,chiar si tu ca simplu user poti vedea mesajele postate de Mihaila Gelu.Nu crezi ca este deplasat ca dupa ce arunci cu noroi in stanga si in dreapta si sa mai starnesti si alte controverse sa vii sa mai ceri si explicatii?Inainte de a face acuzatii verifica vinovatia fiecaruia,te rog.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • EX Staff

Buna dimineata,

Corect, la obiect si frumos raspunsul d-nului Calin, ar fi putut si VT880 sa faca la fel.

Am citit de 3 ori rugamintea lui Mihaila Gelu si nu-si avea rostul genul acela de raspuns din partea unui administrator, in acea solicitare chiar nu era nimic care sa conduca la acel raspuns si ...are legatura cu topicul.

Toate cele bune si astfel de iesiri chiar nu isi au locul aici, drept dovada si-a cerut scuze.

Cu stima,

Dl. Mihaila are antecedente la acest capitol , cunoaste foarte bine regulamentul , intrebarea lui este doar asa , sa provoace " valuri " , nu-i mai lua apararea Nirolf .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members

Nu vin cu gand rau sau vorbe grele dar am vazut ca daca omul vorbeste o vreme pe chat multi utilizatori il iau drept prost sau ca se crede inteligent, etc. Nu mai zis de mister gongy care venea cu intrebari si vorbe dure asupra mea cand vroiam sa ma informez asupra unor chestii pe care orice incepator trebuie sa le afle. Shaq, malasorte si mantgx nu ma inghit si tot incearca sa faca misto de mine fara ca eu sa le fi facut vreun rau. Daca sante-ti oameni intregi la cap atunci nu criticati mai bine tace-ti daca nu va convine sau dati un sfat bun asta vreau eu sa fie omenire nu cu smecherii si atatea aere din partea celor care iau la misto si nu numai in cazul meu, mai sant utilizatori care se simt prost din cauza asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Imi permit sa iti raspund eu,in locul administratorilor,cu scuzele de rigoare in fata lor.Afirmatiile tale sunt nefondate.La multe din discutiile la care faci referire am asistat fara sa intervin pentru ca nu aera cazul.Probabil nu stii,dar istoricul discutiilor pe chat,poate fi verificat.Nu cred ca este cazul sa pun citate din afirmatiile tale facute la adresa unor useri si nici informatiile gresite pe care le dai (pun asta in seama nestiintei).Atunci cand cineva ti-a atras atentia ca informatia este gresita,te-ai simtit ofensat.Cred ca nu este cazul sa acuzi,pentru a iesi tu la suprafata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Danny ,administratore,e un privilegiu sa te uti la pro tv sau antene!Forumul nu este pentru toti soferii cu bun simt care ar dori schimb de informatii?Ce d-nezeu a pus cenzura mana pe voi?Destul de urat din partea anumitor moderatori si administratori ce se intampla,dar voi duceti discutia pe alt fagas,privilegiu....zici ca suntem la un club select de golf unde au intrare numai unii,omul a cerut scuze,nu-l cunosc dar voi toti pe el!Greseala recunoscuta e pe jumatate iertata,nu?Am citit multe posturi si vad ca sunt unii dintre voi cei de la conducere cu articole foarte slabe si foarte multe ca numar ,vor cu disperare ce?Un post de ce?Faceti bani din asta?Imi pare rau ca am activat in forumul acesta,experienta mea de sofer am capatat-o in ani de zile,poate multi dintre voi nu erati nascuti,acum sunteti mari profesori,retine un lucru de la mine pentru viitorul tau in viata:

cOMPLETARE:FACI BINE TI SE INTOARCE,FACI RAU ,LA FEL!Liberul arbitru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Nu vin cu gand rau sau vorbe grele dar am vazut ca daca omul vorbeste o vreme pe chat multi utilizatori il iau drept prost sau ca se crede inteligent, etc. Nu mai zis de mister gongy care venea cu intrebari si vorbe dure asupra mea cand vroiam sa ma informez asupra unor chestii pe care orice incepator trebuie sa le afle. Shaq, malasorte si mantgx nu ma inghit si tot incearca sa faca misto de mine fara ca eu sa le fi facut vreun rau. Daca sante-ti oameni intregi la cap atunci nu criticati mai bine tace-ti daca nu va convine sau dati un sfat bun asta vreau eu sa fie omenire nu cu smecherii si atatea aere din partea celor care iau la misto si nu numai in cazul meu, mai sant utilizatori care se simt prost din cauza asta.

coane Spetsnaz, te rog si pe aceasta cale sa incetezi cu victimizarea. Ultimul avertisment.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators
Danny ,administratore,e un privilegiu sa te uti la pro tv sau antene!Forumul nu este pentru toti soferii cu bun simt care ar dori schimb de informatii?Ce d-nezeu a pus cenzura mana pe voi?Destul de urat din partea anumitor moderatori si administratori ce se intampla,dar voi duceti discutia pe alt fagas,privilegiu....zici ca suntem la un club select de golf unde au intrare numai unii,omul a cerut scuze,nu-l cunosc dar voi toti pe el!Greseala recunoscuta e pe jumatate iertata,nu?Am citit multe posturi si vad ca sunt unii dintre voi cei de la conducere cu articole foarte slabe si foarte multe ca numar ,vor cu disperare ce?Un post de ce?Faceti bani din asta?Imi pare rau ca am activat in forumul acesta,experienta mea de sofer am capatat-o in ani de zile,poate multi dintre voi nu erati nascuti,acum sunteti mari profesori,retine un lucru de la mine pentru viitorul tau in viata:

Ramai cu privilegiul tau de-a te uita la protv si antene si lasa-ne pe noi. Forumul este pentru toata lumea, dar ne rezervam dreptul de-a ne alege utilizatorii. In fond, noi astia "care facem bani" suntem aia care tin forumul asta sus si nu cerem decat bun simt. Unii dintre noi dau bani pentru ca voi sa puteti intra aici, te-ai gandit? Unii dintre noi pierd timpul instaland/modificand si altele pentru buna functionare a forumului. Pentru ce? Ca sa intre cate unu s-o faca pe smecherul? Ne lipsim de el.

Sincer, cui nu-i convine cum se administreaza forumul, e liber sa ne paraseasca.

PS: Ati donat macar 1 LEU pentru functionarea forumului? Asta asa, ca fapt divers... veniti cu pretentii. Pastrati-le pentru voi. Daca aveti ceva BUN de spus sau constructiv, spune-ti. Daca nu, mai bine taceti. Umpleti spatiul de pomana pe server.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

As vrea sa stiu si eu de ce am fost suspendat de doua ori ??

Sunt nou inscris pe acest forum si n-am avut timp sa fac greseli .

De fapt aceasta este prima mea postare pe care o fac, poate cineva imi foloseste numele,sau posteaza mesaje in numele meu !

Oricum as vrea sa stiu de ce am fost suspendat !

Va multumesc anticipat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
As vrea sa stiu si eu de ce am fost suspendat de doua ori ??

Sunt nou inscris pe acest forum si n-am avut timp sa fac greseli .

De fapt aceasta este prima mea postare pe care o fac, poate cineva imi foloseste numele,sau posteaza mesaje in numele meu !

Oricum as vrea sa stiu de ce am fost suspendat !

Va multumesc anticipat !

Foarte probabil ai primit o sanctiune pentru nerespectarea regulamentului de inscriere , pe care nici acum nu-l respecti. Aici ma refer la obligatia potrivit careia campurile privind varsta si locatia trebuiesc completate la profil .

Deci prima ta greseala consta in faptul ca nu ai citit conditiile de inscriere si implicit le-ai ignorat.

Din punctul meu de vedere ai o saptamana la dispozitie pentru a te comforma. Daca vei continua sa ignori regulamentul , banul va fi de 30 zile , urmand probabil si unul definitiv ! Ai o saptamana la dispozitie .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
acuma nu vreau sa fiu carcotas, dar rubricile de varsta si locatie de ce nu sunt puse ca obligatorii la inscriere ?

Uite ce scrie : b. este obligat sa completeze profilul userului precum Locatie, Ocupatie,Varsta ...etc. Aceste date pot ajuta pe ceilalti useri si pot reduce la minimum discutiile de genul "Tu de unde esti?"...sau " Cati ani ai ? "

c. sa nu posteze inutil replici de 1-2 cuvinte de genul "Cool", "lol","frumos","tare" etc; de asemenea sa nu dea un raspuns doar pentru a scrie ceva, ci doar daca au cateva idei coerente si pertinente la subiect

d. daca fac un comentariu la un mesaj postat imediat anterior, sa nu mai foloseasca citarea integrala a acestuia, pentru a nu ingreuna citirea de catre ceilalti utilizatori a textului

si uite si linck : viewtopic.php?f=42&t=2

Ce zici ? Am dreptate? x_x

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.