Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Leon-trans Giurgiu actuala [C&A Transport Logistik ]


Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • Members

Nu stie nimeni nimic despre Leon-Trans din giurgiu, nici macar din auzite? Caut ceva informatii despre transport marfa (nu persoane): unde cara, in tara sau afara; au prelate, frigo, cisterne sau bene; cum platesc; se merge la program? Orce informatie e binevenita. Multumesc anticipat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Stai linistit colegule daca vrei sa ai o experienta neplacuta,are in jur de 15 camioane de 15 feluri vai mama lor atat interior cat si exterior,semiremorcile la fel avand vopsite vechile marci cum le-a venit muncitorilor mai usor,se fac curse de Rusia,Turcia,Ucraina,Ungaria dar si comunitate ca e fisu' stabilit in Austria si are nu stiu ce birouri si pe acolo,banii nu se prea iau sau deloc,in legatura cu programul chiar el se plangea ca ia prins bag-ul vreo 3 soferi cu nereguli si le-a impartit amenzi cat sa-l tina minte pe Leon.Faci cum vrei colegule dar iti spun ca inainte de a sta cu el de vorba si ati promite 9/100km si cam atat (nu plateste km pe gol-de parca camionul se teleporteaza la urmatoarea incarcare nu este tot condus de sofer),iti propun sa te duci la tine in Bucuresti la statia de metrou Eroi Revolutiei(unde trag autocarele inscriptionate cu Leon Trans)si sa intrebi soferii cat plateste cum isi primesc ei banii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

sincer oameni buni eu nu am nimic cu nime..dar din cate vad eu asa incet am rasfoit forumul..dar nu cred ca este vreo firma in romania sau oriunde la care sa nu bage cineva de vina ..aici pe forum..oare chiar asa rau ii peste tot?? sau noi avem prea multe pretentii??.. drumuri faine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.