Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Gheorghe Vlase testeaza Scania R730


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

Vizitator Anonymous

Cred ca nu are rost sa discutam aici despre Gheorghe Vlase... Eu am pus linkurile mai mult ca sa vedeti un camion frumos si puternic pe drumurile noastre. Oricum, e de laudat o chestie...ca omul cu banii astia putea sa isi ia un Ferrari, dar a facut alegerea asta si inseamna ca e pasionat si reinvesteste profitul. Pentru ca sunt alti sefi de firme care investesc profiturile in confortul lor, iar firma isi desfasoara activitatea cu niste carute coafate. Nu vreau sa ii tin partea, pt ca nici nu il cunosc pe om si nici firma...si probabil nici nu o sa cunosc. Zic doar ce vad eu la toata treba asta cu Scania.. Cred ca trebuie sa fie destul de placut sa conduci asa ceva :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

auzi frate la el masina aia e pentru ingineri... adik pt. el noi soferii de rand suntem niste gunoaie si nu am sti sa conducem asa ceva... de park iti trebuie mare inginerie sa mergi cu o masina. atunci sa o ia pt el nu pentru soferii lui si sa stea el pe comunitate si sa faca curse el cu ea :)) k e inginer el... sau cel mai bine trebuie sa mergem la scoala din nou sa devenim si noi ingineri sa ni se poata da o astfel de masina pe mana...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Stiti si voi cum e la orice firma ,patronu conduce mercedes,bmw si alte bijuteri si angajati dacii,matizuri si alte rable.Eu consider ca o fii inceput omu firma cu camioane iveco si pe langa asta i sa dat de cei de la iveco un pret mult,mult mai mic decat la un volvo, man sau scania si asa oricum nu el le conduce,ca pe el il intereseaza sa ii mearga roata la masina si sa faca firma profit,ca doar in locu lui nu stiu cati dintre voi ati cumpara asa scanii si sa le bagati cum a zis el pe camp la trierat sa se impotmoleasca cu ea si dupa aceea sa traga 3 tractoare de tine sa zici ca acum se rupe camionu.Oricum fiecare isi cumpara ce masina considera(numai sa aiba si bani),ca fiecare stie unde le baga si la ce le foloseste,si pe langa asta un patron care vrea sa creasca nu o sa-si ea o scanie de 135000de euro(cum scria mai sus) si sa nu-si cumpere 2 stralisuri care aduc dublu profit.Ca sa putem aprecia corect situatia trebuie sa ne punem si in postura de patron.

Cred ca scania aceea ce si-a cumparato nu o sa faca prea multe curse,deoarece si-a luato pt el si nu cred ca o sa aiba prea mult timp de curse si o sa stea mai mult la intrarea in firma spalata si aranjata ;D ;D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Vizitator Anonymous

super masina ........o sa fie un show truck perfect .........o va aranja si apoi o va tine in fata biroului ................o sa faca si curse cu ea ...........fix...................... pana la concursurile scania romania

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • Members

de ce va bateti capu cu ce fece omu cu banii lui ? dupa ce am vazut filmele  imi dau seama ca dl vlase este sofer in comparatie cu alti patroni de firme de transport iar parerea lui despre masina si soferii care  vor sa conduca o asa masina  a spus o singur apreciez remarcile privitoare la cutia de viteza si la indicatiile pe care le da bordul masinii ma intreb daca ai timp sa te mai uiti si in oglinzi d l de la scania chiar m i se pare inginer si cu tot respectul nu cred ca stie mai mult decat sa si laude marfa valabil pt toate marcile de masini cu cv automata nu mi au placut niciodata a fi sofer inseamna sa conduci tu masina nu trebuie sa gandeasca ea pt sofer

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members

Am lucrat la Vlase , acum 2 ani , isi cam batea joc de noi (nu vreau sa intru in detaliu), nu au numai Iveco , eu de exemplu am lucrat pe Actros1844 , si mai au si Axor , el ca persoana nu ar da vreun ban la sofer .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

M-am intalnit si eu cu el la incarcare la cola Arad nu stiu relatia lui cu soferii (angajatii lui ) dar pot sa va spun ca omul s-a dat jos din masina la 3 noaptea pe o ploaie torentiala si m-a ajutat sa copertez masina .Multumesc pt ajutor!!! Altii la situatia lui financiara se plimba cu iahturi sau avioane in tari exotice

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.