Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Nota intre 1 si 10 firmei la care lucrati


Postări Recomandate

  • Members

Hartltrans dupa parerea ca nu e chiar asa cum comenteaza cate unii care nu au nimerit bine de la inceput :)

cu plecatu acasa a fost o problema in august dar s-a reglementat,iar acum se pleaca acasa la cat te-ai programat,masinile le-a mai schimbat,a mai adus masini noi,banii iti sunt virati la timp,dar ramane vesnica problema a banilor care sunt putini :-[dupa parerea mea i-as dea un 6 8) 8) 8)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

Nota 0 pentru Aquila Ploiesti----la aquila va spun eu cum este, 11 euro la suta de km, salariu minim pe tara, 10-11 mii de km pe luna, si atentie firma este in foame mare, adica taie ceva km si ceva bani aproximativ 300 euro pe motiv ca sa consumat motorina prea multa peste consumul de jeep pe care il dau ei 22L la suta gol cu 0,5 la tona.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Firmei la care lucrez eu ... nu-i dau numele pt ca e posibil ca luni sa apara cateva sute de CV-uri  de la diversi *colegi* care se ofera sa munceasca 24 de ore din 24 ... si pe te miri ce ! 

Imi pare rau ca spun asta ... dar asta-i realitatea !

Drumuri bune !!

pai nu mai dati note la firme imaginare.sau vrei sa credem ca lucri la o firma tare?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

10 cu + firmei unde lucrez. Banii la timp,se merge doar in program, soferul este respectat. Numele nu il dau la fel cu a spus un coleg mai sus.

Fara suparare,dar daca nu dati numele firmei atunci de ce mai postati? Eu cred ca scopul acestui subiect este de a vedea cat de serioase sint firmele unde lucram, sa vada si alti colegi care poate vor sa se angajeze la una dintre ele. ce rost are sa spui ca lucrezi la o firma de nota 10, daca nu-i dai numele,deci acest lucru nu poate fi verificat.Ptr. lauda ar trebui deschis alt subiect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.