Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Scania Ost Transport


sergiu.jurcut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 121
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • Members

va salut.au aparut deja comentarii rautacioase la adresa camionului modificat de noi.e usor de comentat dar de facut e foarte greu.oare citi dintre concurenti au demontat camioanele sa le modifice la ei la garaj si au lucrat la ele zile si nopti non stop si cind au vazut ca unele piese nu se potrivesc si a trebuit refacut totul din nou.eu cred ca e mai simplu sa duci camionul in olanda sa il lasi acolo 2 luni si dupa aceea sa mergi dupa el cu un cec mare in buzunar ca sa il iei acasa.dupa citeva zile te prezinti cu el la concurs.cred ca e mai simplu asa.si dupa aceea sa comentezi munca  altora.daca se va mai tine si la anul vom merge si vom lua din nou locul 1 pentru ca noi il vom modifica integral asa cum dorim.nu il vom cumpara gata facut si dupa aceea sa ne laudam.cred ca munca noastra are efect.rezultatele se vad....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • VIP

va salut.au aparut deja comentarii rautacioase la adresa camionului modificat de noi.e usor de comentat dar de facut e foarte greu.oare citi dintre concurenti au demontat camioanele sa le modifice la ei la garaj si au lucrat la ele zile si nopti non stop si cind au vazut ca unele piese nu se potrivesc si a trebuit refacut totul din nou.eu cred ca e mai simplu sa duci camionul in olanda sa il lasi acolo 2 luni si dupa aceea sa mergi dupa el cu un cec mare in buzunar ca sa il iei acasa.dupa citeva zile te prezinti cu el la concurs.cred ca e mai simplu asa.si dupa aceea sa comentezi munca  altora.daca se va mai tine si la anul vom merge si vom lua din nou locul 1 pentru ca noi il vom modifica integral asa cum dorim.nu il vom cumpara gata facut si dupa aceea sa ne laudam.cred ca munca noastra are efect.rezultatele se vad....

Te sustin,felicitari pentru ceea ce ati facut...pana la urma nu conteaza comentariile atata timp cat ai satisfactia ca l-ai facut tu cu mana ta. Felicitari!!

P.s Daca mai modificati camioane,nu ii mai puneti Bullbar...ar arata mai frumos fara...parerea mea

Si vrem poze!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

va salut.au aparut deja comentarii rautacioase la adresa camionului modificat de noi.e usor de comentat dar de facut e foarte greu.oare citi dintre concurenti au demontat camioanele sa le modifice la ei la garaj si au lucrat la ele zile si nopti non stop si cind au vazut ca unele piese nu se potrivesc si a trebuit refacut totul din nou.eu cred ca e mai simplu sa duci camionul in olanda sa il lasi acolo 2 luni si dupa aceea sa mergi dupa el cu un cec mare in buzunar ca sa il iei acasa.dupa citeva zile te prezinti cu el la concurs.cred ca e mai simplu asa.si dupa aceea sa comentezi munca  altora.daca se va mai tine si la anul vom merge si vom lua din nou locul 1 pentru ca noi il vom modifica integral asa cum dorim.nu il vom cumpara gata facut si dupa aceea sa ne laudam.cred ca munca noastra are efect.rezultatele se vad....

felicitari tuturor celor  care au participat la  aceasta realiazare !

sper ca si alte firme sa incerce in viitor sa personalizeze camioanele pe care le au !

multe succesuri (cum zicea cineva) si in viitor !

(este mult mai usor sa critici ce au facut altii decat sa faci tu ceva )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

va multumim ca sunteti alaturi de noi .din pacate mai sunt si altii carora daca le dai o foarfeca in mina si.o baga in ochi dar pot sa faca afirmatii aiurea la munca altora .asa e in romania.banul face legea .alta e satisfactia cind lucrezi personal la un proiect oricare ar fi el si alta e treaba cind dai comanda la un lucru scoti banii din buzunar si l.ai cumparat numai asa sa fie sa fii deasupra altora.aici nu mai e vorba de pasiune.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • Members
  • 3 weeks later...
  • Members

aia nici nu e din romania........nu cred ca o sa vedem momentan la noi asa ceva si doar daca vreun sofer are capul lui tractor....nu stiu cine ar investii atatia banii......degeaba......APP...BUNA SEARA.....SUNT NOU AICI SPER SA imi faca placere ca am intrat pe acest forum.....drmuri bune ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

aia nici nu e din romania........nu cred ca o sa vedem momentan la noi asa ceva si doar daca vreun sofer are capul lui tractor....nu stiu cine ar investii atatia banii......degeaba......APP...BUNA SEARA.....SUNT NOU AICI SPER SA imi faca placere ca am intrat pe acest forum.....drmuri bune ;)

Cum sa nu fie din RO  :o amandoua sunt de la OST Transport ARAD ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.