Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

NUME SOFER PARBRIZ LEDURI


Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • Members

buna_thumb.jpg

pe cine intereseaza sa imi lase un PM..tabla e facuta de mine ,ledurile sunt cumparate sunt 102 buc pe tabla si sunt puse de un pr de al meu electrician..merge si la 12v si la 24v..si are potensometru reglabil..se poate pune lumina sa te orbeasca sau numai sa se vada..are un buton de la care se regleaza are ventuze de parbriz..pe cin intereseaza sa ma contacteze..pretul depinde de..numarul de leduri puse...a mea a iesit undeva la 300 lei ..dar ii mai speciala ..cam cea mai ieftuina ce o pot face cu leduri iese undeva la 200-230 lei ..drumuri bune

E MISTO RAU TREABA ASTA MAI ALES CUM AI FACUTO TU CA E GEN GRAFFITTI BV FELICITARI..........DAR PRETUL ESTE CAM FOARTE PIPERAT....300 RON?? CE DIMENSIUNI IN CM INLATIME SI LUNGIME....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 9 months later...
  • 1 year later...
  • 10 months later...
  • 11 months later...
  • 1 month later...
  • 9 months later...
  • Members

....1...exces de caps.....

 

....2...tu vinzi mult mai multe..nu numai o bucata.

.in acest caz te rog ia legatura cu administratorul Calin si discutati despre publicitate..reclama...el va repune foto eliminate si restul detaliilor..

 

 

 

 

Editat de cico_3504
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Administrators
La 03/27/2016 la 21:31, premierul a spus:

Se procura greu placuta " originala " cu soferii.ro si numai dupa acest site....nu se gaseste de vinzare...

Trimis de pe al meu GT-I9060 folosind Tapatalk

Placute cu soferii.ro se gasesc la magazinele  Truck Shop Miltech alaturi de alte accesorii si piese camion!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Comerciant

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.