Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

NUME SOFER PARBRIZ LEDURI


Postări Recomandate

  • Members

Vad ca esti din buc., am vazut ceva pe ghencea aproape de intersectia cu atiaeriana intradevar nu cu nume ci tot felul de reclame luminoase pe led. Dimensiunile sunt asemenatoare in schimb nu stiu voltajul .. oricum merita sa opresti si sa intrebi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

buna_thumb.jpg

pe cine intereseaza sa imi lase un PM..tabla e facuta de mine ,ledurile sunt cumparate sunt 102 buc pe tabla si sunt puse de un pr de al meu electrician..merge si la 12v si la 24v..si are potensometru reglabil..se poate pune lumina sa te orbeasca sau numai sa se vada..are un buton de la care se regleaza are ventuze de parbriz..pe cin intereseaza sa ma contacteze..pretul depinde de..numarul de leduri puse...a mea a iesit undeva la 300 lei ..dar ii mai speciala ..cam cea mai ieftuina ce o pot face cu leduri iese undeva la 200-230 lei ..drumuri bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

Am vazut placuta de plexiglass cu numele scris si luminate cu neon dferite culor, la Mihai viteazu in parcare la cabanuta aia de lemn ... limita de jutel a Brasov-ului catre Mures !

Drumuri bune, numa' bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.