Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • 3 months later...
  • Members

Si plus ca peste toate neajunsurile astea,mai nou ca sa mai ramai angajat la firma asta trebuie sa intri in anumite gasculite si sa "pupi inelul" ca daca nu,risti sa fii dat afara pentru cea mai mica prostie.Nu recomand angajarea la aceasta firma,nici macar incepatorilor!Se promit multe,si se dovedesc a fi niste mari minciuni!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

Salut.

Este adevarat ceea ce a spus Hellfire despre pupatul inelului.

V-am spus mai inainte ca daca pleci fara sa pupi inelu nu iti vor da o parte din banii munciti. Mie mi-au oprit 1100 €. Cand am sunat sa cer detalii mi-au spus ca nu am avut ultima luna calendaristica muncita complet , plus trainingurile.

Acolo cei care pupa inelul sunt privilegiati iar cei cu coloana vertebrala nu . Bineinteles ca pleaca.....sau sunt dati afara  pentru cel mai neinsemnat motiv. Bineinteles ca pupatori au dreptul la multe greseli mult mai mari.

Daca mergeti la Den Hartogh trebuie sa fiti insurati si cu copii gata facuti altfel  nu se poate.

Cei care vor mai mult acasa pentru nuntile lor sau cand le nasc sotiile trebuie sa plece fiindca raspunsul este simplu " nu se poate , nu avem suficienti soferi iar daca nu iti convine poti pleca "  este raspunsul . Asta daca nu esti pupator.

Cum a zis si Hellfire. NU RECOMAND NIMANUI FIRMA ASTA.

Drumuri bune si aveti grija de voi.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 months later...
  • Members

Buna seara.

Tot la Den Hartogh mai nou cei care vin din concediu medicala sunt puși să semneze un nou contract de munca , cel vechi fiind desfăcut . Iar cel nou este cu salariul de început. Nu contează câți ani ai vechime in Den Hartogh sau gravitatea bolii.

Repet  , cei care au strânse legături cu INELUL pot sta acasă cât vor  sau pot face nenumărate greșeli la firma . Doar de  .... ei pupa ceva pentru asta.

Cu riscul de a deveni plictisitor voi mai reveni cu noi chestii despre Den Hartogh.

Drumuri bune și grija de voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

Salut colegi,

 

problema la Den Hartog sunt soferii care vin la angajare pe 3 lei ..romani binenteles ..care nu stiu sau nu vor sa stie ca o plata decenta la transport ADR ar trebui sa fie undeva la 2500/luna, este normal când piata e plina de soferi care vin de la 1500 si se bucura nespus pentru "saltul inainte" când vin la Den Hartog.

 

Drumuri bune si sa aveti respect fata de munca si timpul vostru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.