Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Members

Ce ușor e din gura de zis că n-ai cum să faci diferența,te simți rău știi ce e aia nu mai știi de capu tău habar n-ai ,dacă te interesează am fost si la spital am impresia ca u ești unul de al lor ,eu nu îmi fac griji în privința asta.am fost blocat daia n.am scris dar nu stiu de cine

 

In Italia ea explica cum e când îi pune să meargă cu magnetu ,? Adică ii obligă!!! Dacă nu ai habar si n-ai ai auzit de chestii dastea degeaba îți dai cu părerea că nu știi mai bine taci!!!

Editat de cico_3504
unit comentarii
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

ce te intreb eu si ce raspunzi tu...''zboara pasarelele'' cred in continuare...Eu te-am intrebat direct citeva lucruri..nu multe..sunt usor de explicat..Tu incepi cu altele...Repet la ce spui acum ultima data...Bolnav..tu ai decis sau nu sa conduci..Simtindu-te rau..tu ai decis sa continui pina nu ai mai putut...Eu asa inteleg din comentariile de pina acum..Bagi si chestia cu magnetul in discutie..Cum sa te oblige..?? la politie imediat si sa vezi cum se lasa cu ''altele''..carabinieri de fapt...am coleg care a procedat asa...sa vezi ce fulguiala a iesit..asa ca nu ai cum sa ma aburesti la acest capitol..Ai impresia ca sunt unul de-al lor.....De-al cui..?? al statului paralel sau cum..? sa inteleg si eu..Daca te referi cumva ca fac parte din staf-ul acestui forum ai perfecta dreptate..sunt moderator aici..daca te referi la altceva atunci la ''care ai lor..''??..Vrei sa iti revii si sa purtam o discutie..Cu cea mai mare placere..fara aere..fara pasarele etc..Nu vrei sa discutam in limita bunului simt atunci poti fi blocat, eu unul daca consider ca incalci regulamentul o fac..iti si spun..ca sa nu zici ca nu stii..Asa ca...discutam sau ne ''racorim''..? Tu decizi..nu mai ai 14-15 ani cred..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

Nu am probleme cu limba romana..observ insa ca te tot feresti sa spui detalii...arunci doar o vorba si gata..Asta dovedeste caracterul tau, nu e nevoie sa fii avocatul unei firme ca sa deosebesti griul de neghina...Nu vrei sa spui nimic doveditor in afirmatiile tale..arunci ca esti bolnav..otravit..si gata..noi nu trebuie sa te intrebam nimic ca te deranjam.Noi trebuie sa luam de bun tot ce arunci tu din plasa...Fii serios...am vazut destui soferi care pling dupa ce sunt prinsi cu ceva..cu toate ca pina atunci ei nu respectau regulamentul..cind au fost prinsi si-au adus aminte de familii..de copii...etc..Drum bun..revino doar cind ai ceva adevarat de spus,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.