Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Am fost prins baut....


Postări Recomandate

  • Members

Cei care ati fost prinsi cu alcool la volan ce ati patit ? Eu am 1 .15 in sange si 0 66 in fiola . Cat dureaza pana la proces ? Ce se intampla dupa asta si can pot primi permisul inapoi.nu vreau lectii de viata pentru ca stiu ce am facut... vreau doar sa stiu ce ati patit dupa proces .. multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

Fara lectii de viata...ce a patit un amic....0,90 alcolemia....2ani suspendare cu 160 ore munca in folosul comunitatii..pentru ca a fost de acord sa urmeze un curs de ''reciclare'' i sa redu 6 luni..deci a ramas cu o suspendare de 18 luni..160 ore munca si dupa ce isi recupereaza permisul asigurarea i se va tripla...nu pe romania intradevar..pe uk...poate reuseste sa iti spuna si vreun coleg din cei de dinainte care au avut probleme..

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Fara lectii de viata ?? Va imbatati cu apa rece ....  Daca cautati iertare /cainta parerea mea sa  mergeti la biserica , subiecte ca acestea nu ar trebuii sa fie , , mai si incepe cu ,, cei care ati patit ?? Ce e aici ?? Alcoolicii anonimi profesionisti ??  

Subiect inchis !!

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.