Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Members

SALUT FULGER,SALUT SOFER,astia sint oamenii,nu gindesc ca poate unii sufera din cauza lor, praduiala va aduce praduiala,si imediat DEMISIA,sa speram ca le-a venit mintea la cap belgienilor,si sa cearna sita,sa-i auzim pe FORUM cum se vaita,sa vada ,e bine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salut,ce se mai aude pe la colturi?SOFER poate ne mai spui si noua ceva noutati,ca nu mai stim nimic.Ieri am luat un taxi pina in centrul capitalei,si din vorba in vorba mi-a spus ca el a lucrat [atentie]pe tir la VAN MOER  sa cad jos,nu alta ,mi-sa destainuit ca visul a fost sa vada si el cum este afara,pe tir,[experienta ioc]dar colegii nu au vrut sa-l ajute sa invete,dar sa-l lasam pe baiat sa stea la aparatul de taxat .Nu ai mai spus nimic SOFER dupa ce am dezmintit despre comentariul facut de aceea persoana in numele meu,ce sa intimplat,v-a sunat in legatura cu asta,sau a vorbit cu unii pe skype,oricum dupa ce am dezmintit pe forum ce a scris am intrerupt total relatia,asa ca spuneti ce vreti despre el eu unul respect ca mi-a fost nas de cununie acum 20 de ani si atit,stiu ca si pe el l-au cintat baietii,poate si-a facut-o cu mina lui,dar nu mai este treaba mea,astept raspuns,DRUMURI BUNE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

asa este nu avea experienta si a trebuit sa plece si oricum sunt alti mult mai praf de accea i-a pus patronu la proba  dupa un an de zile.sa sti ca nu prea am timp sa scriu ca sunt fff ocupat cu munca ,oricum drumuri bune la toti soferii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

Salut colegii,se pare ca au cernut Belgienii sita la aceasta firma ca in saptamina pastelui cautau soferi,sa plece,cind i-am sunat mi-au spus sa mai astept pina la sfirsitul lunii Mai,niste nesimtiti,e cazul sa ne orientam in alta parte,ca la astia nu sint sanse selecteaza pe bani.Am inchis subiectul VAN MOER multumesc taximetristilor mecanicilor de utilaje ,care din cauza lor noi soferii de camion nu mai putem profesa si mai sint si altii,se stiu ei mai bine.DRUMURI BUNE SOFERILOR ADEVARATI.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Members

0040xxxxxxxxxxx se ocupa cu plasarea sofrrilor la VAN MOER  iar spaga se da prin RALUCA fata din birou de la MAGURELE.

Daca nu este nr tau de telefon, evita ptr viitor sa il mai publici,asta ptr a evita situatiile neplacute !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

EMC68 ma mir ca inca ai pretentia sa te creada lumea pe aici la cate aberatii scrii. Daca stii sigur ca tipa aia ia bani, de ce nu esti tati angajat la Van Moer? Parerea mea e ca esti doar frustrat ca nu te-a angajat directorul si te-ai gandit sa vb ce-ti vine la gura. Si de cand se ocupa Mihai Ilie cu plasarea angajatilor la Van Moer?? ca el parca nu mai lucra acolo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

ciudata firma , totusi in ciuda barfelor si a angajatilor , sa ne punem intrebarea de ce a dat-o afara pe ROXANA , oaredin cauza lipsei de experienta sau ca se incurca cu soferii pe acolo ? eu zic ca plateste binisor si la timp dar ar trebui sa faca selectie mai severa atunci cand angajeaza  ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Constantine ai prins aripi?ce nu-ti convine?te simti cu musca pe caciula?te rog frumos sa stai la cutie,ca e mai dragut,cit despre MIHAI ILIE nu comentez,dar primeste ceea ce merita,crezi ca esti in masura sa comentezi?uitate in urma la ce a scris si dupa aceea sa tragi concluzii,te rog frumos sa cintaresti cele spuse de el cind cautam de lucru,si dupa aia sa obiectezi,dar nu cred ca esti in masura.drumuri bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • Members

emc68, nu trebuie sa fii asa agresiv, era doar o remarca. in masura sa comentez nu stiu daca sunt dar nu mi se pare normal nici sa arunci cu noroi fara sa fii sigur ca anumite lucruri stau chiar asa cum ai spus tu... de fata cea noua nu ati gasit inca nimic de comentat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

pt. colegi care cauta de munca  www.eures.com www vdab.be momentan belgia are aproximativ 2000 de locuri de munca ca soferi vacante olanda la fel firme din germania angajaza soferi dar trebuie sa poti conversa minim intr-o limba straina germana engleza  si vei munci pt minim 1800 euro la program platit la ora nu la kilometru cum procedeaza escroci din romania apropo cuce e soferul de vina ca sta 2 zile la incarcat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • Members

firma van moer de la magurele nu este condusa de d-nul director, vreo doi colegi de-ai nostri din belgia ''soferi"au trimis acasa vreo cativa colegi pentru ca au facut  valuri.in continuare se lucreaza dupa modelul nu dai cu ciocul pleci acasa s-au nu-ti convine pleaca

poate intr-o zi se va face dreptate si in ro[ ITM ] cu toti investitorii astia straini care au plc din tara lor ca nu au fost acceptati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • Members

la cata inversunare e in paginile astea intre angajati, fosti angajati, doamna de la birou, aia de vor sa se intoarca, aia de nu se mai suporta, etc., firma e buna dar are o problema cu cei care fac angajarile... habar nu au sa formeze un colectiv. Scuze de off topic, parca nu ma incadrez in peisajul emotional al acestuia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.