Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Noul Mercedes-Benz Actros 2011


MANV10

Postări Recomandate

  • Members

Superb  ::) !! ce se poate observa ca e imens inauntru si neonul din plafon e super tare ... cat si scaunul din dreapta e foarte confortabil ... sunt curios cand il vom vedea prima data pe autostrazi !!

Drumuri bune, numa' bine !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

un camion interesant , vad ca mercedes pune multa baza pe confortul si odihna soferului , cu acel scaun-canapea din partea dreapta , si masuta  , plus scaunul de la sofer , mai ceva ca un scaun de masaj ;D ;D ;D , nu ne prezinta patul ,  :P :P, in schimb , la exterior  da dovada de un  ,,macho ,, cu forme mai impunatoare !!!

sunt curios cat de bine o sa se ,,comporte ,, electronica si sistemele cu care e dotat , acea cheie -telecomanda e interesanta , si volanul chiar ca la masinile de lux , multifunctional si facut sa nu iti iei mainile de pe el  ;D ;D ;D

eu dau o nota 9  , celor de la mercedes , acum sa vedem cu ce ,,iese ,, la atac concurenta !!!!!

p.s : unde se fac inscrieri la drive test  ;D ;D ;D ;D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Nu va mai luati dupa masinile de prezentare.Astea sunt echiparile de varf ,ma indoiesc interiorul standard va arata asa.

Saptamana trecuta am vazut 1 urcand Brennero doar ca era camuflat iar eu coboram.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.