Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Waberers - Miercurea Ciuc


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • Members

Masteriasi, " pe surse " ( fost coleg de muncă - maghiar din HU, care momentan pedalează la Wabi ), mi-a spus ca din 2016 vor să înceapă să plătească munca soferului, nu consumul camionului. Dar nu neapărat de la 1 Ianuarie. Trebuiau să schimbe ceva, plecau de la ei pe capete la Prevost, la Gartner, la Horvath Rudolf, la particulari, etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • Members

Am fost de curand la un interviu la ei.

Se fac angajari la acest inceput de an deci sunati la ei si cereti mai multe informatii.

Se da un test scris cu intrebari din legislatie, diagrama tahograf, dimensiuni tren rutier si geografie + plus o problema usoara legata de consum. Apoi se da proba practica care consta in cateva schimbari de directie, un sens giratoriu englezesc, mers cu spatele si doua parcari dintre care una la 45 de grade.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Am fost de curand la un interviu la ei.

Se fac angajari la acest inceput de an deci sunati la ei si cereti mai multe informatii.

Se da un test scris cu intrebari din legislatie, diagrama tahograf, dimensiuni tren rutier si geografie + plus o problema usoara legata de consum. Apoi se da proba practica care consta in cateva schimbari de directie, un sens giratoriu englezesc, mers cu spatele si doua parcari dintre care una la 45 de grade.

Salut PLAY3R, stii cumva daca angajeaza fara experienta???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Care vrea sa munceasca sa mearga la Miercurea Ciuc la ei, Marti, Miercuri si Joi - de la 8 au loc interviuri.

Angajeaza fara experienta.

Cine prefera doar sa intrebe, nu are decat sa sune la ei. 

Va primi raspunsul de mai sus.

Deci miscati-va fundul pana la sediul lor si veti fi angajati.

Am fost ieri la interviu,

nu am sunat inainte,

nu am experienta,

am fost acceptat, 

toti colegii care au participat la interviu au fost acceptati.

Daca preferati sa stati in fata calculatorului si sa asteptati sa va angajeze cineva, succes!!! 

In rest, informatii aveti suficiente pe acest forum si despre waberers, si despre alte firme.

De undeva trebuie sa incepeti. 

Cititi, informati-va si treceti la urmtorul pas - mergeti la firma.

Contactul direct conteaza. 

Sunt satui de astia care intreaba de dragul de a intreba - si sunt destui pe forumul asta si pe internet in general.

Nu dau relatii mai multe - in ce consta interviul... le gasiti toate in posturile anterioare. 

Deasemenea si informatii despre salarizare si conditiile de munca gasiti daca vreti. 

asa ca Succes!!! si Drumuri bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Bună ziua, 

 

Noi suntem a firmă de recrutare din Miercurea Ciuc. Colaborăm deja de ani buni cu firma Waberers și nu am avut probleme cu ei, sunt o companie serioasă, idelă pentru șoferi începători, care doresc să acumuleze experiență și chiar pentru șoferi cu experiență. 

Chiar recent s-au făcut modificări avantajoase la salariu, ce ar putea fi un bun motiv de a lucra la ei.

 

Dacă sunteți interesat sau aveți orice fel de întrebări, noi vă putem ajuta.

 

Putem să vă ajutăm în:

  • a vă programa pentru testări
  • adunarea documentelor necesare pentru angajare 
  • a vă răspundem întrebările și nelămuririle 

Nu percepem nicio taxă!

 

Nu ezitați să ne contactați la numărul de telefon: 0266-317.450 și 0743-096-546 sau pe adresa de mail: office@vecorom.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members
La 2/7/2016la21:23, ghytza a spus:

Cand ai actele gata ai sunat si te-a programat.Dar daca vrei sa mai intarzii,poti.Eu am sunat dupa o luna si jumatate si a fost ok.

 Aaa , si joi am incheiat ultima cursa dupa 9 luni de activitate la aceasta firma...

Salut Ghytza. Te rog, poti sa ne spui si noua daca sunt oameni seriosi in ce priveste plata salariului, conditiile de munca, respectarea perioadei de comunitate si a concediului, ca sunt si eu interesat!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salariul de baza inseamna cam 1100 -1200 ron net.

 Banii se dau intotdeauna la timp dar foarte putini,se opresc bani daca depasesti consumul .

Programul se respecta ,nu te forteaza nimeni sa il incalci.

Acasa te aduce cand vrei,autobuz este in fiecare zi.

Bani putini pentru lucru pe comunitate

Cursele se impart, cele lungi si bune pentru unii,celelalte pentru altii

In concluzie, pentru .inceput e cea mai buna firma dar doar atat,asta cred eu.

Editat de cico_3504
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.