Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Waberers - Miercurea Ciuc


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • Members
cine ar vrea sa vina la Waberer's sa imi trimita un CV cu poza si unde o mai lucrat pe adresa de mail

mihai_djp@yahoo.com

accept elevi/eleve ptr o luna de initiere si ii spun unde trebuie sa mearga ptr angajare.

Si ce sa faca elevul in aceasta luna de zile?Sa te mai si plateasca,sau sa iti spele vesela in parcari?Sa inteleg ca numai cei care vor sa iti fie elevi pot primi informatia necesara? :-l

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Salut colegii! Testul de 30 de intrebari in ce consta? E scris ? Sau cum ? Apoi proba practica? Explicati va rog si mi`e. Multumesc.

completezi o diagrama,dimensiuni cap tractor cu prelata,si 30 de intrebari ca la atestat iar la condus nu e ceva de speriat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Am sunat mi s-a trimis o adresa, am trimis actele prin mail astazi la 10: 30 sunt programat pentru 05 dec2013, doritorilor sa sune la 0746100634 foarte draguta doamna ,pot suna si cei care au experienta pe intern se cauta ,eu merg cu auto personal din vulcan hd,daca mai doreste cineva sunati la 0767347315,apropo Multumiri domnului adycostel ,si mult noroc la toata lumea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Salutare colegi este cingeva din zona sucevei care merge maine la miercurea ciuc,eu am fost sunat de o domnisoara si a zis maine la ora 8am sa ma prezint la proba daca sunteti eu las un numar de telefon si poste ne combinam impreuna sa mergem 0761943466

Salut colegul,ai luat probele? eu le-am dat mai devreme si asteptam telefonul lor sa ma cheme la cursuri.In cele din urma am primit,mi-au spus ca pe 2 decembrie la ora 08:00 sa fiu la Miercurea Ciuc,eu fiind tot din Suceava poate mergem impreuna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salut colegul,ai luat probele? eu le-am dat mai devreme si asteptam telefonul lor sa ma cheme la cursuri.In cele din urma am primit,mi-au spus ca pe 2 decembrie la ora 08:00 sa fiu la Miercurea Ciuc,eu fiind tot din Suceava poate mergem impreuna.

salut colegu,tu cand ai dat probele,sa stiu la ce sa ma astept

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Si ce sa faca elevul in aceasta luna de zile?Sa te mai si plateasca,sau sa iti spele vesela in parcari?Sa inteleg ca numai cei care vor sa iti fie elevi pot primi informatia necesara? :-l

de unde le scoti astea Andy74 ..mai bine vezi de treaba ta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members

salutare,am ajuns si eu acasa ieri si astazi am intrat pe net sa vad ce mai e pe aici,vad ca pe aici au cam anceput sa se rereasca mesajele,poate pentru ca e decembrie poate din cauza ultimelor zvonuri cum ca firma de la ciuc se anchide prin aprilie si toata activitatea se va muta la budapesta,vom vedea ce va fi,eu unul nu ma voi muta acolo o sa caut alceva,va doresc tuturor sarbatori fericite in familie si sa auzim de bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
pytzy ,, nu sti mai fac angajari mar interesa si pe mine,,

cat iti da salar pe tara si cat la 100 km

De angajat angajeaza doar acum ce veneau circa 250 de camioane noi plus semiremorci noi ce le inmatriculeaza. Pe tara ai 1000 ron...si pe km mai greu sa-ti spun este un grafic infunctie de tonaj/consum....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

pentru incepatori e ok,dar pentru cei care au familie e rau adica foarte rau,taie din km ,taie din consum,taie ,taie ,taie de peste tot,eu lucrez la ei si pentru 13000 km facuti am primit 1900 roni,si nu am avut supra consum. Pentru incepatori e super ca puteti face cate accidente vreti ca nu o sa platiti nimic. Angajarea se face pe ungaria deoarece se desfiinteaza sediul de la miercurea ciuc pana in primavara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.