• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
calinCJ

Hartltrans Romania - Timisoara

3.905 postări în acest topic

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Salutari la toti colegii!

Eu acum m-am intors de la hartl dupa o perioada de 5 saptamani si sunt foarte multumit de aceasta firma.Pentru cei fara experienta cum sunt si eu e 

P.S.Daca aveti intrebari saptamana aceasta va pot raspunde...apoi voi pleca inapoi la munca.

salut,am o rugaminte da-mi te rog numarul. de telefon de la hart timisoara

am uitat are limita de varsta ,ma refer la maxim

Editat de cico_3504

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cati bani ai luat in mana si cati KM ai facut daca poti sa ne spui ? Multumesc

PS - acum am vazut ca este vechi anuntul...

Partajează acest post

Link spre post

salut!stie cineva daca este obligatoriu pasaportul sau se poate si fara?

multumesc

Partajează acest post

Link spre post

Ce sa va zic ca si incepator iei in primele 2-3 luni in functie de cat de repede inveti sa devi titular 600 euro cu tot cu banii pe tara dupa ce devi titular iei 1100-1300 in functie de km. Cat despre coleful cu pasaportul da este obligatoriu valabil cel putin 6 luni este primul document pe care il cer in ziua cand iti face angajarea pe langa permis si atestate

Partajează acest post

Link spre post

Salut.O intrebare am si eu pentru cei plecati,ce fel de internet folositi?Ma intereseaza ceva sa mearga peste tot!

maramicuip apreciază asta

Partajează acest post

Link spre post

Salut.O intrebare am si eu pentru cei plecati,ce fel de internet folositi?Ma intereseaza ceva sa mearga peste tot!

Încearcă Vodafone Red 49, dacă mai au oferta, 4.5G pe lună, la mine e okay, merge bine cam oriunde pe comunitate.

Partajează acest post

Link spre post

Salutare in cat tinp de cheama dupa ce depui dosaru

Si la inceput da ceva bani pentru cursa petru hrana?

Partajează acest post

Link spre post

Salut colegii...o intrebare care nu am un raspuns sigur...pasaportu este obligatoriu sau se poate lucra la descarcari/incarcari doar cu buletinu?

Partajează acest post

Link spre post

pentru ati putea raspunde corect eu am citit acest subiect...si doar cu o pagina in urma cineva punea aceiasi intrebare si primea si raspunsul...ce zici..

Ai putea si tu sa citesti..??pe urma citeste si ce zic ceilalti colegi,asa afli multe informatii...cititul ajuta foarte mult,crede-ma

FlorinH apreciază asta

Partajează acest post

Link spre post

Am si eu o intrebare,in ce limba va intelegeati cu ce-i de la HART si cu soferul titular?

Partajează acest post

Link spre post

Salut Lucas in limba romana dispeceri si absolut toti colegii sunt romani. Nu iti trebuie nici o limba straina

Partajează acest post

Link spre post

Ok pasaportul este obligatoriu la angajare si neaparat sa fie valabil minim 6 luni. Si pentru o alta intrebare raspund . Da la plecarea din timisoara se da avans 150 euro bani care se retrag din primul salariu. Eu pe langa acei bani am mai avut la mibe 150 euro dar daca te intelegi cu titularul sa cumparati mancare impreuna mai mult de 100 euro nu cheltui. La astea se mai adauga dusurile facute care sunt cam 2-3 euro

carcone apreciază asta

Partajează acest post

Link spre post

buna ionut, stii daca se mai angajeaza soferi in aceasta perioada? eu am trimis azi dosarul si probabil maine va ajunge la ei. mersi.

Partajează acest post

Link spre post

Care coleg mere la timisoara miercuri seara sa lase un mesaj sa merem inpreuna eu sunt din deva bafta.

Partajează acest post

Link spre post

Salut. DannyHD cand ai depus dosarul si dupa cat timp te-au sunat? Ai facut cardurile la BCR? In cat timp au fost eliberate? 

Partajează acest post

Link spre post

Dosaru lam depus marti si vineri(azi ma sunat) cardurile vin in 3-4 zile lucratoare.nr meu de telefon 0726000783 pentru cei care pleaca pe 30-04-2015.

Editat de cico_3504

Partajează acest post

Link spre post

Multumesc, eu am depus dosarul miercuri, azi am sunat daca l-au primit , au zis ca e totul ok dar ca s-ar putea sa nu mai fie locuri saptamana asta si sigur saptamana viitoare. Mi-au zis sa fac cardurile la BCR si sa astept oferta de munca pentru repartitie. Mult noroc si drumuri bune.

Partajează acest post

Link spre post

Dosaru lam depus marti si vineri(azi ma sunat) cardurile vin in 3-4 zile lucratoare

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.