Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

colaborare transport pe comunitate(sp)


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • Members

Scuze, daca sint mai pisalog dar ideea este ca in ziua de azi munca in transporturi este o loterie si sincer sa fiu nu prea as vrea sa bag 30000 euro intr un cap tractor ca sa il tin in curte sau sa fiu nevoit sa lucrez la 0,78 euro cit dau spaniolii si austriecii si de aceea as prefera sa fiu legat de un contract pe o perioada determinata decit sa mi tin gainile in camion. Dar ce cer eu nu exista cind bursa transporturilor este saturata de camioane care lucreaza mult sub pretul real care se cere per km.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Scuze, daca sint mai pisalog dar ideea este ca in ziua de azi munca in transporturi este o loterie si sincer sa fiu nu prea as vrea sa bag 30000 euro intr un cap tractor ca sa il tin in curte sau sa fiu nevoit sa lucrez la 0,78 euro cit dau spaniolii si austriecii si de aceea as prefera sa fiu legat de un contract pe o perioada determinata decit sa mi tin gainile in camion. Dar ce cer eu nu exista cind bursa transporturilor este saturata de camioane care lucreaza mult sub pretul real care se cere per km.

fiecare cu oferta lui nu a zis nimeni ca spaniolii platesc 78 de centi..din spania se pleaca oarte bine am avut curse si de 1.39 centi problema e ca de afara spre spania nu se plateste mai deloc,ne cam strang cu usa !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • Members

13% comision?!! Asta e de top! majoritatea iau comision 2-3% cand plata se face la 2-3 zile sau 10 zile. Nu mai zic de chiria la remorca care in general variaza intre 650 euro si 750 euro. Asa ca anuntul cred ca trebuie mutat la rubrica "bancuri".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.