Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • 3 weeks later...
  • Members

multumesc colegu pentru informatii , oricum nu m-am dus ca am mirosit eu ceva cu "bonusu ala in functie de performanta", eu cand am fost la interviu am vorbit cu cineva de acolo din firma  si dupa sarbatori am fost sunat pt. angajare de altcineva, ca respectivu cu care vorbisem la interviu plecase din firma, mi-am dat seama ca sunt niste nenorociti si nu m-am dus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Vizitator Anonymous

cum am spus si mai sus, nu stii cat castigi, nu poti sa iti calculezi salariul. Are mai multe grile de salarizare in functie de consum, dupa 2 luni de comunitate, esti norocos daca poti pune 1200 euro ptr acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • Members

Daca vreti sa lucrati la aceasta firma ,mai bine renuntati.Sunt oameni fara cuvant si chiar daca  faci totul ca la contract ( de exemplu km si consum mic la km) sperand ca vei vedea bonusul , nu vei reusi sa iei mai mult de 700e si asta daca nu cumva gasesc ei ceva care sa te lase la bani mai putini. Spre exemlu am avut 28% consum la motorina fata de 32% cat cer ei max. si m-am trezit ca am 360de l motorina nejustificata. Tin sa mentionez ca alimentarile si km reali eram in regula cu ei erau fix pe fix , in final am reusit sa iau doar 1400 LEI dupa 1 luna de alergat si mancat conserve. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • Members

Salutare colegii,cu scuzele de rigoare, revin cu o modificare-pentru informatii despre SENECO ma puteti contacta la nr.de tel.0723661714-Stelian.Totusi ca idee,cine vrea sa lucreze la Seneco sa se gandeasca de doua ori,s-au mai multe...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 years later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.