Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Scania king of the road?


hermanrazvan

Credeti ca scania este king of the road??  

108 membri au votat

  1. 1. Credeti ca scania este king of the road??

    • Nu
      30
    • Da
      78


Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • Members

Scania e destul de comfotabila...nu se compara cu altele...am mers si cu Daf si Iveco, Man si nu se  compara, plus optiunile care le are pe ea, am si eu una la firma, acum e in service pentru ambreaj nou, dar in rest e super ca masina. Avem si un Volvo in firma, e la fel de bun ca o Scania, doar la design se discuta in functie de gusturi. La panta Volvo trage mai bine decat Scania, probat, dar fiecare are minus si plus. Eu prefer suedezele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

P261111_13_59.jpg

fara suparare MauBistriteanu dar nu poti spune ca MAN u este mai confortabil in timpul condusului decat SCANIA pt ca este o diferenta (    vezi imaginea )

macar atat 

pe SCANIE lucreaza tata si pe MAN am lucrat pana cand mi-a venit VOLVO  pe care l-am schimbat fara sa stau pe ganduri .

Nu stiam de unde cunosc scania R500 al tatalui tau dar de ceva timp o vad prin zona Lugoj.Pe unde lucreaza?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.