Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Ce conduceti [Detineti] in prezent si ce vis aveti ?


ibo3x

Postări Recomandate

  • Members

Salutare forum.

Asa cum se pare ca 99% din cei de pe forum ati vazut filmuletele cu G. Vlase este detinatorul unui Scania R730 un gigant al industriei Transportoare, un adevarat vis al multor soferi de TIR, cred ca si voi sperati sa conduceti intr-o zi ceva deosebit.

Eu unul inca sunt visator, inca sunt in stadiul de scoala [C+E] poate si ADR [daca o sa am bani].. si sper candva sa pun mana pe un Mack Truck USA.

PS. Tata e sofer pe un Volvo FH12

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

eu te rog sa visezi pentru tine, alti ar conduce si tractor dar sa fie curse internationale si tu intrebi de consumuri de camion ci tir daca aduci o hartie de la un producator cu consumu de motorina la un camion eu te premiez.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Eu nu conduc nimic momentan,dar sper ca pe viitor sa strang banii incat sa imi cumpar un renault magum,din ce am vazut se invart intre 6 si 8 mii de euro in spania,420 de cai an intre 2000 si 2002 am vazut din 99 cu 5000 si un pic de euro scria ca in stare perfecta de functiune,pt inceput cum zicea colegu de mai sus si tractor numai curse sa fie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salutare forum.

Asa cum se pare ca 99% din cei de pe forum ati vazut filmuletele cu G. Vlase este detinatorul unui Scania R730 un gigant al industriei Transportoare, un adevarat vis al multor soferi de TIR, cred ca si voi sperati sa conduceti intr-o zi ceva deosebit.

....stii ce se pare,ca tu esti GHEORGHE VLASE...locuiesti in RO stii multe de el si mai ales gandesti ca el...care ar fi cel mai mic consum al vostru,ce camioane visati sa conduceci,hai sa vedem cu ce idei te mai etalezi?!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • Members

visez sa conduc o masina de la7,5-80t ,care la sfarsit de luna sa ami arate pe bord ca am facut 15000 km,nu sant pretentios la cabina,sa fie patu de 1,8m/0,5m.........la cat dorm nu am timp sa ma rasucesc in pat ;D si preferabil fara restrictii si cu diagrama ;)

asta cu diagrama am vrea toti sa mergem ca americanii dupa cum ne taie capu', dar ganditi-va ca daca s-ar intampla asta patronii ar vrea sa mergem zi si noapte fara pauza :| deci mai bine la program:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.