Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Members

D`asta intrebam colegu k si eu sunt in aceasi situatie, experienta, toate conditiile indeplinite si cu un raspuns negativ. Ce stiu k in ziua aia au fost 10 soferi chemati la interviu, dar nu stiu kte posturi ereau libere. Colegi care au fost acceptati sa ne spuna si noua si detalii despre ei. Poate tragem niste concluzii. Drumuri bune la toata lumea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Sincer,ce cred eu este ca au de unde alege....si nu e un secret asta...eu sunt impacat cu gandul ca nu puteam face mai mult de atat deci din partea mea am fost ok pentru angajare..dar...totusi nu m-am incadrat..respect ca mai are cineva curajul sa recunoasca ca a fost respins,..drumuri bune...nu e singura firma la care se opreste tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Sincer,ce cred eu este ca au de unde alege....si nu e un secret asta...eu sunt impacat cu gandul ca nu puteam face mai mult de atat deci din partea mea am fost ok pentru angajare..dar...totusi nu m-am incadrat..respect ca mai are cineva curajul sa recunoasca ca a fost respins,..drumuri bune...nu e singura firma la care se opreste tot.

colegu', cum a decurs interviul?ce anume ati discutat?proba de lucru in ce a constat?ai facut manevre, ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salutare,colegule Liviu la mine interviul a fost in felul urmator..am completat o fisa cu datele mele dupa aia am stat si am discutat 15 minunte cu Thomas in acest timp el a completat o fisa,dupa aceea am mers la testl de conducere am condus cam 30 min aproximativ prin Pitesti in acest timp domnul Rolph a completat o fisa dar in acelas timp am discutat cu el mai multe lucruri...am facut o parcare cu spatele..si acm atat totul a decurs perfect,nu ma asteptam sa nu trec testul dar asta e...sper ca ti-am raspuns la intrebarile tale..multa bafta la toti colegii,totusi poate ne respunde si un coleg care a luat testul..numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salutare,colegule Liviu la mine interviul a fost in felul urmator..am completat o fisa cu datele mele dupa aia am stat si am discutat 15 minunte cu Thomas in acest timp el a completat o fisa,dupa aceea am mers la testl de conducere am condus cam 30 min aproximativ prin Pitesti in acest timp domnul Rolph a completat o fisa dar in acelas timp am discutat cu el mai multe lucruri...am facut o parcare cu spatele..si acm atat totul a decurs perfect,nu ma asteptam sa nu trec testul dar asta e...sper ca ti-am raspuns la intrebarile tale..multa bafta la toti colegii,totusi poate ne respunde si un coleg care a luat testul..numai bine

Multumesc pt raspuns, colegu'. ma gandeam ca in viitor sa ma duc si eu la un interviu dar dupa cum spui ca totul a mers perfect si nu te-au acceptat...parca nu mai sunt asa optimist

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salutare colegilor,

Cel care incearca e mai castigat decat cel care nu o face ! Eu lucrez la ei de ceva vreme , mergeti optimisti si siguri pe voi la interviu , nu se rezuma totul a la conduce sau a vorbi o limba 2 nshpe , straine !

Drumuri bune si succes !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Members

M-au sunat aseara pe la 18:15 sau si 30 in timp ce imi faceam siesta.Am vb cu un nene care avea o romana foarte stalcita.Primul lucru am fost intrebat de experienta.Iam zis de sofer 2 si mi-a zis ca nu.Cica sa-l sun dupa ce fac experienta(zici ca fluieri si te umpli de experienta) ca ei sunt interesati de o colaborare cu mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

colegii care lucrati, sau care ati fost la interviu, trebuie musai sa stii o limba straina sau merge cu engleza de balta ,eu nu prea ma descurc cu o limba straina findca nu am mai vorbit de 5 ani engleza si atunci o invatam in irak apropo, pt colegu ce altceva te-au intrebat in afara de experianta ....apropo este vreun coleg care a lucrat la toifor in irak  sunt catalin care am fost in ramadii  multam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • Members

S-a cam spart si balonul bertschi au oferit contract pe bulgaria din cauza politicii firmei nu pot avea "mai mult de 20 angajati"la un sediu din romania dar ofera contract in bulgaria ...deci nu recomand sa va pierdeti timpul cum am facut-o eu !!in mare ce ofera la interviu 2500 ron brut diurna 150 ron pe zi +200 ron pentru weekend si dupa 3 luni mai dau 800 ron in plus la salar se lucreaza 6 saptamani in europa cu 1 acasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salutare natiune, Da, se mai fac angajari! eu merg la Sibiu pe 21.03.2013 pentru interviu si testare. multa bafta tuturor”

deci cine va mai participa la interviu pe 21.03, astept un MP cu un nr de mobil, daca mai are un loc in masina. multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.