Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Q-DOZ


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • Members

Masteriasi, ai o confirmare: Volvo1978, dobrin1965, si Stef127 sunt 3 conturi facute de pe acelasi IP intr-un interval de numai cateva zile, asa ca trageti voi concluziile. In urma comentariului lui unicul77, Volvo1978 s-a gandit sa faca cumva sa para ca sunt mai multi soferi care ii sustin teoria, asa ca a mai facut inca 2 conturi.

 

Julian, avem tot dreptul sa fim suspiciosi, nu e prima data cand intalnim tot felul de tentative prin care companiile incearca sa-si spele fata, iar prin experienta am cam invatat sa ne dam seama.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Nu cico, de aceea " l-am botezat " 3 în 1 ". Disperare mare cico prin toate pocnitorile din domeniu. Încercări jalnice de cosmetizare a realitatii. O remarca pentru " avocatul poporului " din conducerea de la Q-DOZ: - " și ma-ta are cratimă " (nu la modul peiorativ, e doar un refren, si dacă asculti toate versurile ai ocazia să înveți ceva). P.S. - Doar atât puteți? Jalnic!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members

Buna seara, sunt un angajat al acestei firme. In timp ce eram in cele 2 saptamini de odihna trebuia sa-mi intre diurna pe o luna de munca,nu au intrat banii ca dealtfel la toti soferii firmei. La birouri mi s-a spus ca firma mare din Olanda cu care colaboreaza au conturile blocate si nu se stie cand vor fi virati banii in cont. Intrebare:ce trebuie sa fac in cazul acesta? eu demisia nu mi-o dau, astept sa vad ce spun ei(desi sunt cam muti). Am aflat ca cei de la q doz aduc cateva capete tractor in tara si vor infiinta alta firma dar ca noi astia care suntem mai noi(6luni)nu am mai avea loc la domniile lor... Multumesc pentru un eventual raspuns

Editat de cico_3504
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salut Razvan. Vreau sa stiu mai multe detalii. Te rog sa-mi trimiti mesaj in privat cu numarul tau de telefon. In functie de ce vorbim voi intreba in Olanda ce se intampla.

Din cunostintele mele unei companii cand i se blocheaza conturile, ei pot sa plateasca salariile totusi.

Trimis de pe al meu GT-I9305 folosind Tapatalk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Nu si cand intre cele doua firme e un contract de colaborare , q , fiind subinchiriata , presteaza servicii , salariatii fiind in subordinea ei nu in subordinea olandezilor .

Daca q are probleme cu bani si asteapta plata serviciilor de catre olandezi ca sa-si onorez platile e alta treaba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Da Mario, dar dupa cum vorbim din ce in ce mai mult, responsabilitatea revine angajatorului cat si celui cu care incheie contracte pentru a-i oferi servicii.

Eu nu pot spune clar in ce masura si sper sa putem afla.

Trimis de pe al meu GT-I9305 folosind Tapatalk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salut baieti, si eu trebuia sa merg la aceasta firma iar in urma comentariilor voastre am optat pentru o firma din bucuresti, lucrez deja de 2 sejururi si totul este ok doar ca din cand in cand si aici se fac curse de Anglia,  pot sa va dau detalii de cum am procedat eu. Eu, in principiu, sunt multumit aici. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Ion3Brasoveanu, daca vrei sa discuti despre WSD Capacity am sa te rog sa faci un topic despre ei separat si eventual sa pui aici un link spre acel topic. Subiectul acestui topic este Q-DOZ si vrem sa ramanem cu discutiile la acest subiect. Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.