Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Sertrans


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 104
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 11 months later...
  • 1 month later...
  • Members

stie cineva ceva despre SER TRANS?

Colegu ii o firma din Spania, se lucreaza 3 luni pe comunitate cu 2 saptamani acasa, se lucreaza in echipaj, salar 1400 pe luna(cam putin) banii se dau in data de 15, cu lucru nu se omoara nimeni, se fac cam 13, 14 mii de km pe luna in echipaj, mai multe daca vrei sa aflii da`mi un pm.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • Members

Salutare domnilor...daca nu ma insel am mai vazut topicu asta...si colegii care au sunat....ba nu li s-a raspuns si daca li s-a raspuns au fost intrebati de acte si rugati sa se prezinte cu cele necesare...asta era acum 2-3 saptamani....s-ar putea sa se fii ocupat...nu stiu ce sa zic....din cate citisem atunci de prin postarile userilor...se spunea  ca este o firma serioasa....mai multe nu stiu sa va zic.... :-\

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

am sunat acum 5 minute,m-a intrebat despre card,atestat marfa,dar cind i-am spus ca nu am adr,a raspuns ca trebuie sa-l am si dupa aceea negociem,deci se poafe totusi.ATENTIE SER TRANS BISTRITA nu SER TRANS BUCURESTI firma turceasca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

o sa primiti raspuns colegii de la firma ser trans cand o sa-i intrebe pe cei vechi daca vor sa se mai intoarca pe un salariu mai mic cu 100 sau 200 de euro.daca nu vor sa mai vina cei vechi o sa aleaga din cv  voastre si o sa umple autocaru, ptr spania.am avut coleg acolo care a patit chestia asta dupa 3 ani de lucru la ei.....va urez sa aveti mai mult noroc decat el!.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.