Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Cum se mai pot promova firmele?


Postări Recomandate

  • Members

Buna.

Am o intrebare pentru antreprenori - ce modalitati de marketing mai folositi? Va intreb pentru ca am citit pe Merit Angajat ca si hainele personalizate pentru salariati ar fi o buna varianta de reclama. A incercat cineva? Este adevarat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
  • Members

Sunt multe politici de marketing prin care iti poti promova un bussines. Prerea mea este ca cea mai buna politica este seriozitatea si nu in ultimul rand soferi multumiti. Ei sunt cei care te reprezinta in teritoriu. Daca ei nu sunt multumiti , sa apuca de prostii ca sa-si acopere golurile pe care in mod normal si natural nu ar trebui sa existe.Da wechipamentul poate fi personalizat, dar ganddeste-te ca daca e un echipament murdar, (pt ca soferul nu a avut conditii sa il intretina corespunzator) degeaba e personalizat, atunci si numele firmei e murdar.

O buna politica de personal duce la reusita afacerii (e o vorba nu te zgarci la tarate).

Deci vrei o afacere care sa mearga  - SERIOZITATE , SERIOZITATE multa SERIOZITATE, fata de parteneri si personal.

preturi onorabile, soferi multumiti.

Cu respect si spor la bani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Members

Buna.

Am o intrebare pentru antreprenori - ce modalitati de marketing mai folositi? Va intreb pentru ca am citit pe Merit Angajat ca si hainele personalizate pentru salariati ar fi o buna varianta de reclama. A incercat cineva? Este adevarat?

[/quote

Platindu-va muncitorii (nu-i furati),respectandu-i,acordandu-le atentie...intr-un mod profesionist!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.