Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Cel mai economic camion.


Care credeti ca este cel mai economic camion?  

115 membri au votat

  1. 1. Care credeti ca este cel mai economic camion?

    • renault
      9
    • volvo
      16
    • scania
      10
    • iveco
      3
    • daf
      28
    • mercedes
      37
    • man
      12


Postări Recomandate

  • Members

Am votat Mercedes Actros, la fiabilitate si mai ales la consum nu cred ca are adversar. Consumul cel mai scazut cred ca cu 1844 se scoate, s-ar fi putut pune si diferite motorizari la marcile care le votam, ar fi fost unpic mai multe discutii.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
Vizitator Anonymous

Fiecare cu parerea lui. Eu am lucrat pe un iveco eurostar din 99 clasic,vreo 5 ani, si am fost super multumit de el,aveam 37% consum dat, il scoteam in 30-31%in conditiile in care mergeam de la 23T in sus mai mereu si 75-80 km/h. Mergea de duduia nu-l prea menajam .pe bune. Bine fiecare cu parerea lui.Am avut si un stralis inainte dar nu mergea la fel ca batranu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • Members

Rom tot Rom pe primul loc este buzunarul si dupa aia restul

Da ca la fiecare topic........cineva se gaseste.......Mai bine ai consum de 40% da stii ca schimbi la 1.800-1.900rpm ca sa nu faci bani sa nu fi ca romanu ca strange tot???Buzunarul pe primul loc ,nu zic si mie imi place sa merg cateodata tare cateodata merge la economie.Deci sa inteleg mai bine tu mai bine ca sa nu fi ca romanu dupa bani muncesti pe apropae nimic sa nu zica lumea ca "ui romanu ca strange bani"? ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.