Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

angajare TRANSDANUBIA,alegere buna?


sentineltm

Postări Recomandate

  • Members

Salut tuturor.Vreau sa ma angajez la TRANSDANUBIA si nu stiu cum este,in mare am auzt ca este magnet la greu ca sa faci bani daca nu ajungi la 1000 e ,alti ziceau ca nu platesc,alti ca esti piesa de schimb,etc,am auzit prin parcari.O parere de-a voastra daca se poate.Multumesc si drumuri bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 years later...
  • 1 month later...
  • Members

trebuie sa o evitati pentru ca terebent69 e cel care taie si spinzura.el decide pe     cine ia cu toate ca pe multi pe care ia luat erau tamba cu germana ,dar erau {recomandati},pile.au soferi care se c...a in oala cu sarmale constant,nu sunt capabili sa mearga de la moara pana la gara,germana ioc dar terebent ia angajat.a avut soferi buni dar nu a stiut sa tina de ei,cu bani e ok iei la timp iar cu magnet la greu e o mare minciuna,

ca oriunde a inceput sa se duca dracului toata sandramaua

Editat de cico_3504
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Members

Am lucrat 2 ani la TD acum vreo 3 ani,cand era bine si frumos,si acum e "bine"sa zic din ce mai vorbesc cu fostii colegi,daca iti vezi de treaba nu iti are nimeni treaba...&....trebuie sa iti placa ungurii pentru .ca ei au mai multe drepturi acolo decat romanii,eu din cauza lor am plecat de acolo sau mai bine zis am fost dat afara,dar nu de Terebent ci de disponentul ungurilor care a stiut cum sa il imbarlige pe "Marele Alb"

Incepatori nu cred ca primeste ca acolo nu e scoala de soferi iar germana se cere!

Editat de cico_3504
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.