Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Firma ICS Weegree Belgia


Postări Recomandate

  • Members

Cu google am gasit decit atit despre firma respectiva 

Soferi categoria C+E -Belgia ICS "Weegree" SRL este o companie polonezÄ, cu filialÄ Ã®n ChiÅinÄu (RM) , care este specializatÄ Ã®n recrutare de personal în domeniile de transport, construcÅ£ii, inginerie, IT, pentru Å£Ärile europene (Belgia, Polonia, Olanda).Suntem in cautare de soferi categoria

  :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 years later...
  • Members

Salut colegi, are cineva informatii sau a plecat la munca in belgia cu firma de recrutare weegree din polonia? De trei zile sunt cautat la telefon de un domn de la weegree cu o oferta de munca si nu stiu ce sa fac. Oferta este tentanta dar nu stiu nimic despre contractele de munca din Polonia. Multumesc. Drumuri bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Mircea fara suparare poate esti singurul sofer care intruneste toate cerintele celor care cauta soferi nu celor care angajeaza, iar daca ajungem acum si cu contracte prin polonia, slovacia, slovenia, nu cred ca m-ai are rost sa ne gandim daca e valabil contractul cand stii foarte bine ca, cu contract de munca scris in limba materna si tot nu e in regula, din partea mea sincer succes iti doresc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.