Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Euro Truck Simulator 2 - 2012 Download


ibo3x

Postări Recomandate

  • Members

Dragi colegi am dat de acest joc zilele trecute - Euro Truck Simulator 2.

Pot sa spun ca am ramas placut marcat fata de Euro Truck Simulator 1. Mult mai multe functii, mai multe detalii si manevrele se fac in timp mult mai real decat cele de la E T S 1. Jos in clip vedeti totul si un link de download! :D

DOWNLOAD:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

eram fan inrait al acestui gen de joc.....sper ca acum ca sant in realitate sofer de tir macar sa stau atatea ore si in realitate cat am stat la calculator sa joc acest gen  ;) ....acasa il am deja instalat,dar aici inca nu am incercat......am inteles ca e tare .Rig`n`roll mi sa parut cel mai tare dintre toate......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Members

pe timp de noapte nu vad nimic .... posibil sa am nevoie de o placa video mai buna ... ?

Noaptea farurile bat destul de aproape pentru a merge cu atentie si fara viteza mare imitand destul de bine sa zicem realitatea.Masinile au pozitiile,faza de intalnire si faza lunga( pe L , pe L de 2 ori si faza lunga pe J daca ai apasat de 2 ori pe L).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Noaptea farurile bat destul de aproape pentru a merge cu atentie si fara viteza mare imitand destul de bine sa zicem realitatea.Masinile au pozitiile,faza de intalnire si faza lunga( pe L , pe L de 2 ori si faza lunga pe J daca ai apasat de 2 ori pe L).

ets2_00002.jpg

cam asta "vad" eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.