Sari la conținut
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
ibo3x

Euro Truck Simulator 2 - 2012 Download

Recommended Posts

Dragi colegi am dat de acest joc zilele trecute - Euro Truck Simulator 2.

Pot sa spun ca am ramas placut marcat fata de Euro Truck Simulator 1. Mult mai multe functii, mai multe detalii si manevrele se fac in timp mult mai real decat cele de la E T S 1. Jos in clip vedeti totul si un link de download! :D

DOWNLOAD:

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eram fan inrait al acestui gen de joc.....sper ca acum ca sant in realitate sofer de tir macar sa stau atatea ore si in realitate cat am stat la calculator sa joc acest gen  ;) ....acasa il am deja instalat,dar aici inca nu am incercat......am inteles ca e tare .Rig`n`roll mi sa parut cel mai tare dintre toate......

Partajează acest post

Link spre post

pe timp de noapte nu vad nimic .... posibil sa am nevoie de o placa video mai buna ... ?

Noaptea farurile bat destul de aproape pentru a merge cu atentie si fara viteza mare imitand destul de bine sa zicem realitatea.Masinile au pozitiile,faza de intalnire si faza lunga( pe L , pe L de 2 ori si faza lunga pe J daca ai apasat de 2 ori pe L).

Partajează acest post

Link spre post

Noaptea farurile bat destul de aproape pentru a merge cu atentie si fara viteza mare imitand destul de bine sa zicem realitatea.Masinile au pozitiile,faza de intalnire si faza lunga( pe L , pe L de 2 ori si faza lunga pe J daca ai apasat de 2 ori pe L).

ets2_00002.jpg

cam asta "vad" eu

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Important Information

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.