Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Soft iGO Truck / Camion Functional


ibo3x

Postări Recomandate

  • Members

salutare colegu ibo3x. am si eu un navigator evolio dar din nefericire hartile mele sunt cam vechi(cam din 2009). are si setarea de camioane, insa e fara dimensiunile de gabarit ale camionului si uneori ma trezesc ca ma cam fenteaza si ma introduce pe stradute. poti sa imi dai un sfat, te rog, cum se poate facew o up datare a hartilor? cu multumiri anticipate!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Comerciant

@mary_86,

iGO8.3.5 Truck Mobile Map postat de colegul @ibo3x nu va face traseul daca aveti interzis (ca si restrictii) la destinatia respectiva.

Daca doriti sa va faca traseul treceti pe autobuz (care cat de cat se apropie ca si gabarit).

Sau....folositi iGO Primo care va da optiunea de a face sau nu traseul respectiv.

iGO8 Truck a fost postat de @ibo3x ...presupun....din dorinta acestuia de a ajuta pe acei dintre Dvs care au aparate mai spabe dpdv hardware, aparate care nu pot rula iGO Primo.

iGO8 Truck este ca si conceptie (si data) un pic mai vechiut fata de Primo si nu stie ca este posibil sa aveti acces in acea zona daca faceti aprovizionare sau in functie de zile si intervale orare (lucruri stiute de Primo).

De asemenea nu are nici toate clasele de ADR, are doar Fara pericol, Materiale pericole generale, Materiale explizive si Bunuri daunatoare pentru apa spre deosebire de Primo unde exista toate exact ca in normativul ADR.

Dar dupa cum am spus se poate folosi pe aparate cu resurse mici pe care nu poate rula Primo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • Members
@mary_86,

iGO8.3.5 Truck Mobile Map postat de colegul @ibo3x nu va face traseul daca aveti interzis (ca si restrictii) la destinatia respectiva.

Daca doriti sa va faca traseul treceti pe autobuz (care cat de cat se apropie ca si gabarit).

Sau....folositi iGO Primo care va da optiunea de a face sau nu traseul respectiv.

iGO8 Truck a fost postat de @ibo3x ...presupun....din dorinta acestuia de a ajuta pe acei dintre Dvs care au aparate mai spabe dpdv hardware, aparate care nu pot rula iGO Primo.

iGO8 Truck este ca si conceptie (si data) un pic mai vechiut fata de Primo si nu stie ca este posibil sa aveti acces in acea zona daca faceti aprovizionare sau in functie de zile si intervale orare (lucruri stiute de Primo).

De asemenea nu are nici toate clasele de ADR, are doar Fara pericol, Materiale pericole generale, Materiale explizive si Bunuri daunatoare pentru apa spre deosebire de Primo unde exista toate exact ca in normativul ADR.

Dar dupa cum am spus se poate folosi pe aparate cu resurse mici pe care nu poate rula Primo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.