Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Primo Truck - intrebari si raspunsuri, solutii probleme, fisiere suplimentare


Cristi GPS

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 143
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • Comerciant

Stimati colegi imi cer mii de scuze pentru absenta de pe topic.

Am avut o perioada f aglomerata, am fost si un pic plecat....

@Andreiliviu105, am rugamintea sa imi spui ce iGO ai pus pe el, multumesc frumos.

Pentru restul colegilor.....in cazul in care nu sunt pe forum imi puteti da PM , email sau ma puteti suna fara nici o problema.

Am rugamintea, daca sunati, sa mentionati ca sunteti membrii ai forumului deoarece astfel aveti prioritate in rezolvarea problemelor.

Bineinteles gratuit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Comerciant

@Marin.mitu82,

in primul rand aveti nevoie de un kit de iGO Primo pentru aparate cu SO Android si rezolutie de 1024x600 px.

Dupa ce il aveti il copiati pe cardul de memorie apoi instalati un file explorer de pe Google Play.

Cu ajutorul file explorer-ului intrati pe card si dati instalare la executabilul softului de navigatie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

Salut am cumparat si eu un gps PilotOn 7 inch acum doua saptamani si am probleme cu el, am fost in cursa in tara, am setat de la Ploiesti pana la Timisoara si imi da numai trasee lungi. (este setat pentru traseu scurt) doar cand este setat pe camion, iar setarile sunt facute tot, tot, tot. Pe masina mica sau autobuz merge ok. Vre-un sfat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

am spus ceva mai devreme ca il trmit inapoi dar nu stiu daca mai m-il primeste inapoi caci l-am cumparat pe data de 19 03 2013.ca si dimensiune, ca si redare, ca si recalculare trasee sant multumit de el dar ca si configurare traseu setat pe camioane sant foarte dezamagit,setez trasee scurte si i-mi da trasee foarte lungi,ex timisoara-ploiesti ma duce numai prin bucuresti.trebuie sa configurez eu traseul prin puncte intermediare,ori daca nu cunosc taseul ce voi face?in toata tara face lucrul acesta nu numai pe un singur traseu.nu stiu ce ar putea sa fie.cu ce aplicatie as putea sa-i vad configuratia gps-ului?nu vede centurile si nici toate giratooriile care alte gps-uri le vad.poate i-mi dati ceva sugestii.va multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Comerciant

@soferake09,

ai dreptate au aparut Q4 de 2 zile insa momentan pachetul nu este complet lipsind Turcia.

@Lexu,

din ceea ce ai relatat inteleg ca esti nemultumit de harti nu de aparat.

Din pacate pe RO inca mai este mult de lucrat la aspectul rutare in mod camion.

Poti intreba colegii cum se comporta in afara tarii ca sa iti poti forma o parere obiectiva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.