Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Un cocalar cu touareg in timisoara...


CNA25

Postări Recomandate

  • Members

am ras de idiot dar m-am si intristat totodata ca unii ca astia pateaza 'obrazul' unui oras ca TIMISOARA .(baiatul cu Raba i-a dat o lectie )Respect  Timisoara  primul oras din EU care a avut iluminare stradala electrificata !! (sper sa nu ma insel)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Stiti vorba aia: Prostu` nu e prost destul daca nu e si fudul? dupa ce ca a fost idiot si cretin gagiu` din imagine mai vroia sa si intre cineva in apa sa ii lege chinga nu cumva sa isi murdareasca hainele de firma.....eu sa fi fost in locul celui cu gazu` il lasam sa vada ce inseamna sa fii cretin si sa mai si semnalizezi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members
pateaza 'obrazul' unui oras ca TIMISOARA

te pomenesti ca timisoara era orasul fara uscaturi. peste tot sunt cocalari d-astia; eu ce-ar trebui acum sa fac in bucuresti, sa nu mai ies din casa de rusine la cati cocalari sunt pe strazi? cred ca bucurestiul e pe primul loc. oricum, ei singuri se fac de ras, nu avem noi treaba cu ei. nu ai ce sa faci, decat sa stai pe margine si sa te minunezi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.