Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

va vine sa credeti?


CNA25

Postări Recomandate

  • Members

caut sofer cu minim 5ani experienta

Radauti

Aceasta postare de loc de munca nu mai este disponibila pe Tocmai.

Identificati locuri de munca similare: Caut Sofer Minim Experienta locuri de munca

caut sofer TIR cu minim 5 ani experienta pe comunitate, vorbitor de italiana- germana- franceza sau engleza, permis C- E, card digital, atestat, sa aiba expierienta la incarcarea marfurilor pe semiremorca, sa aiba notiunea orelor de condus, (nefumator, nealcoolic)sa aiba habar sa isi organizeze traseele mai eficiente, sa munceasca ca pentru el insusi in vederea prosperari firmei- OFER SALAR PE MASURA in functie de cat de eficient lucrezi- (AM NEVOIE DE SOFERI CU EXPIERENTA NU DE CIOBENI SAU JIGODII nu deranjati inutil)relatii la uk_ transporti@yahoo. it

Tocmai - acum 3 zile

Vizualizati sau aplicati pentru locul de munca

Locuri de munca pentru Caut Sofer Minim Experienta in Radauti

Trimiteţi-vă acest loc de muncă dvs sau unui prieten:

De la adresa mea de e-mail

La adresa de e-mail

Trimiteţi o copie la adresa mea de e-mail

Comentariu (opţional)

acest anunt este expirat..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

Tare as vrea sa postez si eu un raspuns .. dar nu ma lasa cei 7 ani de acasa ...

Oameni buni ! .. acest anunt este o dovada in plus ca majoritatea angajatorilor din transporturi nu au nevoie de angajati cu care sa aiba o relatie contractuala cinstita ;'

ci au nevoie de oameni care sa accepte sistemul de lucru sclavagist : "faci cum vreau eu sau pleci "" Rusine !

Pentru drept la replica este disponibila adresa : mihailagelu@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • Members

Nu ma mai mira nimic. Astazi am vazut un anunt pe ejobs in care cautau soferi pe frig, 20t, contract cu LIDL. Se specifica ca se pot face intre 8000 si 15000 km lunar !!!!! Pe tara ! Descarcari pe LIDL ! "Deosebita oferta" apartine firmei AVY EXPRESS 2008. Pun pariu pe jumatate litru de lapte, ca cel care a postat anuntul nu a facut niciodata distributie pe supermarketuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Colegule,ai dreptate cu anuntul cu 8000-15000 km.Am citit si ce a scris ciobanul ce cauta sofer, ca ala nu poate fi numit patron. De vina nu sunt ei, ca daca unii colegi ( din nefericire avem astfel de caractere intre noi) nu ar accepta astfel de oferte, nu s-ar ajunge la asa ceva. Pleaca de la premiza ca nu gasesti de lucru, dar decat sa fiu sclavul unuia care nu ma respecta, mai bine stau acasa pana gasesc ceva mai serios. Rusine celor ce accepta astfel de locuri de munca,nici nu ar trebuii sa se mai planga ca lucreaza degeaba sau sunt bolnavi dupa 2 luni. Este parerea mea si cred ca si alti colegi imi dau dreptate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • Members

da domnule draga,indeplinesc conditiile dumneavoastra,conform legilor europene in vigoare,as dori sa-mi trimiteti o copie a contractului de munca ,pentru a analiza conditiile oferite de dumneavoastra,si un girant bancar pentru siguranta salariilor,se subintelege ca ,,camionul sa nu fie mai vechi de un an,va multumesc anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • Members

Sa munceasca ca pentru el pentru prosperitatea firmei.....hmmmmmm.Dar sa fie platit cat ar vrea el?(in limitele bunului simnt,desigur).Dar "prosperitatea firmei"se gandeste la el la fel ca si la ea??????Am reserve........prefer sa muncesc cu contract pe sk unde iti sint respectate drepturile si salariile decat sa muncesc la patronasi de astia din carton presat.Mie imi "place" modul asta la romani,indiferent de domeniu:experienta grup,limbi straine ,scoli,cursuri de pregatire ,atestate etc,dar daca te duci la interviu superbazat,mai mult decat cere anuntul,sint curios cine o sa te plateasca dupa valoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.